Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк оновити шкіру: обираємо правильний пілінг

Як оновити шкіру: обираємо правильний пілінг

Із приходом весни все в природі оновлюється. І наша шкіра – не виняток. Різниця лише в тому, що природні зміни відбуваються без нашої участі, а ось шкірі необхідно допомогти.

Які бувають пілінги?

Пілінги діляться на поверхневі, серединні і глибокі. До поверхневих відноситься механічний пілінг і деякі види хімічного. Серединні і глибокі пілінги можуть виконуватися тільки за допомогою хімічного впливу. І якщо глибокий і серединний вплив можливі тільки в косметологічному кабінеті, то поверхневий пілінг можна виконати і самостійно. Досить тільки обрати правильну косметику.

Для домашнього застосування косметологи рекомендують скраби або ексфоліант, а також гліколевий пілінг. Ці види впливу є найменш травматичними для шкіри і можуть виконуватися без нагляду професіонала. Якщо у тебе жирна або змішана шкіра, роби пілінг кілька разів на тиждень, якщо суха або нормальна – один.

какие бывают пилинги
Будь-який вид пілінгу видаляє дрібні комедони, полегшує доступ до більш глибоких шарів шкіри, розширює пори і пом’якшує шкіру, що часто робить пілінг підготовчим процесом для подальших процедур. Також пілінг посилює поділ клітин базального шару, шкіра стає гладкою і світлою, набуваючи більш молодого та здорового вигляду.

Скраб або ексфоліант

Для початку розберемося, що це таке. Скраб – це такий косметичний крем, який містить тверді частинки. Ці частинки можуть бути натуральними – подрібнене насіння рослин, сіль, цукор, очищений пісок, а можуть бути і штучними полімерами. Натуральні полімери зазвичай сильніше впливають на шкіру, так як мають нерівну текстуру. А штучні мають округлу форму сфери або овалу.

Очищення шкіри скрабом у косметологів називається механічним пілінгом. Після використання скрабу шкіра обличчя розгладжується, вона стає чистою, гладкою і оксамитовою, також поліпшується колір обличчя.

Гліколевий пілінг

У першу чергу варто відзначити, що гліколевий пілінг відноситься до хімічних. При його виконанні використовується гліколева кислота, яка, контактуючи зі шкірою, починає впливати на клітини верхнього шару епідермісу. Це вид фруктової кислоти. Вона немов пробуджує клітини до нового життя, тому що з віком вони починають «засипати», всі процеси обміну речовин в них сповільнюються.

гликолевый пилинг

У яких випадках рекомендований гліколевий пілінг:

– Якщо у тебе дуже суха шкіра;

– Якщо шкіра має нездоровий, тьмяний колір;

– При куперозі;

– Якщо є постакне – сліди від вугрів;

– При розтяжках на шкірі;

– Якщо у тебе дуже жирна шкіра;

– При перших ознаках прояву зморшок;

– Якщо у тебе є веснянки або пігментні плями.

У маленькій концентрації кислоти гліколевий пілінг можна знайти в магазинах і використовувати вдома.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено