Підписуйтесь на оновлення у FB або VKСоцмережі провокують появу зморшок

Соцмережі провокують появу зморшок

Учені довели, що зависання в соціальних мережах за допомогою смартфона провокує передчасне старіння.

Якщо ви з тих людей, хто з першими променями сонця лайкають фотографії в «Інстаграмі» і відповідають на десятки повідомлень, які прийшли за ніч в What’s App, то нам доведеться вас засмутити. Виявляється, зависання в соціальних мережах загрожує нам не тільки колосальною втратою часу, але і передчасними зморшками!

Експерти Merz Aesthetics вирішили перевірити, як сучасні пристрої, а в першу чергу мобільні телефони, впливають на наше здоров’я. У дослідженні взяли участь 5340 чоловік старше 35 років (33% чоловіків і 65% жінок). З’ясувалося, що 76% респондентів є власниками смартфонів і третина з них проводить більше двох годин на день з телефоном в руках. Вісім з десяти опитаних зізналися, що відчувають необхідність постійно бути на зв’язку за допомогою соціальних мереж.

На питання «Чи є у вас відчуття, що постійне використання смартфону веде до передчасного старіння?» 44,05% людей відповіли, що помічають у себе мімічні зморшки, зокрема, гусячі лапки навколо області очей.

смартфонДеякі помітили посилення міжбрівних складок, а трохи більше 10% виявили втрату еластичності шкіри.

Фахівці рекомендують обмежити використання смартфонів і намагатися менше часу проводити в соціальних мережах. А ми радимо запасатися кремом для обличчя, що розгладжує зморшки, і робити гімнастику для втомлених очей.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено