Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк заснути за 60 секунд?

Як заснути за 60 секунд?

Хочете поринути в обійми Морфея легко і швидко? Спробуйте цей трюк: снодійне і стакан молока вам більше не знадобляться.

Нові й нові повороти у власному ліжку, несамовиті погляди на стрілки годинника і відчуття, що всі навколо, крім вас, солодко сплять, – з цими та іншими проявами безсоння безумовно не хотілося б бути знайомою. Занести її в чорний список разом із таблетками, які полегшують засинання, і припинити хвилюватися про це – ось чим може допомогти спеціальна дихальна техніка доктора Ендрю Вайля, випускника Гарварда і фахівця з інтегральної медицини. Винайденим ним метод під назвою 4-7-8 Breathing Technique впливає на баланс діоксиду вуглецю і кисню в крові, а тому діє як «натуральний транквілізатор».

Отже, ви вдихаєте через ніс і паралельно рахуєте до чотирьох, затримуєте дихання на сім рахунків, а потім повільно видихаєте через рот на вісім рахунків. Другий крок найважливіший: за ті сім секунд, поки ви не дихайте, кисень наповнює легені, швидко циркулює по кровоносній системі і в результаті з кожним повторенням ви починаєте відчувати себе все більш і більш спокійно.

Немає повної впевненості, що ця схема виявиться дієвою для кожного, але спробувати варто – принаймні, з нею, на відміну від снодійного, ви нічим не ризикуєте.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено