Підписуйтесь на оновлення у FB або VK6 речей, які псують тобі сон

6 речей, які псують тобі сон

Є багато неочевидних з першого погляду речей, які впливають на твій сон і заважають нормально висипатися.

Стрес

Навіть коли ти ігноруєш його, він незримо псує тобі життя різноманітними способами. Він провокує виділення адреналіну, прискорює пульс, кровопостачання і загальну настороженість, що катастрофічно впливає на якість твого сну. В результаті ти не зможеш як слід відпочити і розслабитися.

Голод

Намагайся приймати їжу в більш-менш однаковий час перед сном, щоб дати шлунку можливість усе як слід переварити. І не лягай спати голодною: організму буде відчайдушно не вистачати живильних речовин для повноцінного функціонування.

Гаджети

Думаєш, що немає нічого кращого, ніж погортати стрічки соціальних медіа перед сном? Як би не так! Якщо ти перед сном цілу годину не відривалася від смартфона, виділи собі 20 хвилин, щоб розслабитися, заспокоїтися, полежати в ліжку з заплющеними очима і налаштуватися на сон грядущий.

Піжама

Іноді приємно поспати в спортивному костюмі, а іноді повністю голою. Ні те, ні інше не дуже корисно. Якщо ти лягаєш спати в занадто щільному одязі, ти прокинешся через те, що тобі стане жарко. І, навпаки, якщо ти будеш спати зовсім без одягу, то ризикуєш замерзнути. Загалом, обирай для сну тонкі і легкі тканини, які приємні на дотик.

пижамаРозваги

На жаль, щоб сон був оптимальним, напередодні ти повинна уникати занадто хвилюючих фільмів або книг. Знайди кумедне розслаблююче кіно або перечитай що-небудь із класики, щоб не накручувати себе.

Алкоголь

Алкоголь розслабляє, але зовсім не сприяє безперебійному міцному сну. Келих вина за пару годин перед сном – це добре, а чарка чогось міцнішого буде вже занадто. Через це організм не зможе як слід відпочити і відновитися.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено