Підписуйтесь на оновлення у FB або VKМодні види спорту: обери свій!

Модні види спорту: обери свій!

Останнім часом з’явилося дуже багато нових видів фітнесу з незрозумілими назвами. А раптом серед них – той, що ти шукала все життя?

Боді-балет

Ні, сцена Великого театру залишиться для тебе мрією, але освоїти шпагат, покращити поставу і схуднути ці тренування точно тобі допоможуть! В основі – ключові рухи балерин.

Кому підходить: Це твій вид фітнесу, якщо ти віддаєш перевагу плавним рухам під спокійну музику, не чекаєш швидких результатів і більше думаєш про зміцнення м’язів і тонус, ніж про схуднення.

Босу

Силові вправи тут ускладнені завданням утримувати баланс: тренування проводиться на напівкруглих сферах. Окрім віджимань, роботи над пресом та інших традиційних завдань ти будеш балансувати на хиткій поверхні і відкриєш для себе м’язи, про існування яких і не підозрювала.

Кому підходить: впевненим у собі і націленим на результат. Перший час у тебе не буде виходити буквально нічого, зате згодом ти здобудеш не тільки фігуру мрії, але й поліпшиш роботу вестибулярного апарату, поставу і гнучкість.

Будокон

«Шлях воїна духу» придумав зоряний тренер Кемерон Шейн. Він об’єднав елементи йоги, східні бойові мистецтва і техніки медитації. В результаті вийшов особливий вид фітнесу, в якому ти знаходиш корисні навички самооборони, вдосконалюєш тіло і встановлюєш гармонію всередині себе.

Кому підходить: якщо йога тобі набридла, а бокс ти вважаєш надто брутальним для дівчини, будокон – ідеальний компроміс.

будокон

Джамп-фіт

Танцювальна аеробіка з використанням скакалки є ефективним кардіо, який дозволить спалити максимальну кількість калорій.

Кому підходить: любителям активних рухів і бажаючим швидко скинути зайву вагу.

Байло

Аеробіка під етнічну музику нагадує виконання ритуальних танців. Рухи в основному націлені на зміцнення пресу, стегон і сідниць.

Кому підходить: всім бажаючим скорегувати ці проблемні зони.

Кардіостріп

Заняття, спрямовані на вміння володіти своїм тілом і красиво рухатися, при цьому досить інтенсивні і жироспалюючі.

Кому підходить: дівчатам, які соромляться свого тіла, мріють стати розкутими і навчитися витонченої пластики.

кардиострипАквабайк

У воді крутити педалі набагато важче, ніж на суші, тому твої ноги швидше стануть стрункими, стегна – підтягнутими, а прес – пласким!

Кому підходить: фізично підготовленим дівчатам, які бажають поліпшити витривалість і підтягнути фігуру.

Різноманітність тренувань – це не тільки ключ до ефективності занять, а й прекрасний спосіб підтримувати інтерес і захопленість. Якщо тобі доводиться кожен раз змушувати себе йти на заняття спортом, швидше за все, це означає, що час спробувати щось нове.
Серед різноманітних тренувань ти обов’язково знайдеш той вид фізичної активності, який не тільки подарує тобі здорове і сильне тіло, а й буде приносити багато позитивних емоцій. Головне – не роби висновок після першого ж заняття, дай собі хоча б кілька тижнів – так ти почнеш правильно виконувати вправи і побачиш перші результати. Зовсім не факт, що тобі вдасться отримати задоволення від незнайомих рухів із першого разу.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено