Підписуйтесь на оновлення у FB або VKУчені порівняли шкідливу їжу з небезпечнии зв’язками

Учені порівняли шкідливу їжу з небезпечнии зв’язками

Група вчених з Italy’s International School for Advanced Studies вирішили відповісти на запитання – що робить тортики, шоколад, бекон та інші гастрономічні «шкідливості» такими привабливими. Це зовсім не смак і не колір, як могло здатися на перший погляд.

Вони пропонували 57 учасникам експерименту різні ситуації і стежили за їхньою реакцією на свідомому і несвідомому рівні. Наприклад, відволікали за допомогою їжі від малювання прямих ліній між точками. Пізніше просили описати відчуття позитивними або негативними фразами.

Керівник дослідження Франческо Форон повідомив, що результати трохи відрізнялися в залежності від статі. Але майже у всіх випадках, чим більш небезпечною і шкідливою здавалася їжа, тим більш негативними епітетами нагороджували її люди та тим дужче приваблювала вона їх увагу.

Дослідники пояснили: за любов до шкідливої ​​їжі відповідають ті ж механізми, які притягують нас до «неправильних» чоловіків. Наш мозок спочатку влаштований так, що на потенційно небезпечні предмети ми звертаємо більше уваги. Чим більший страх і хвилювання ми відчуваємо, тим складніше нам контролювати себе. Цей феномен ще раз пояснює, чому люди так часто порушують дієти.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено