Підписуйтесь на оновлення у FB або VKФрукти здатні захистити від раку грудей

Фрукти здатні захистити від раку грудей

Американські вчені з Harvard School of Public Health стверджують: п’ять порцій фруктів на день допоможуть уникнути серйозних захворювань. Харчові волокна, які містяться в них, значно знизять ризик виникнення раку грудей. Причому вживати їх потрібно саме в підлітковому віці.

Група фахівців вивчила більше 90 тисяч жінок, які надавали свої дані в рамках глобального дослідження впливу зовнішніх факторів на здоров’я за 25-річний період. Виявилося, що кожні 10 грамів харчових волокон зменшують імовірність захворюваності в середньому на 12-19%. Якщо дієта дівчини містила достатню їх кількість, що означає близько п’яти порцій на день, то в зрілому віці ризик виникнення раку грудей у ​​неї був знижений на 24%. Причому чим раніше дівчина починала вживати достатню кількість харчових волокон, тим краще.

Учені підкреслили, що найкраще для цієї мети підходять свіжі фрукти або овочі. Порцією прийнято вважати одне яблуко, або два шматочки цільнозернового хліба, або половину чашки відвареної квасолі, кольорової капусти або гарбуза.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено