Підписуйтесь на оновлення у FB або VKКава не впливає на роботу серця

Кава не впливає на роботу серця

Любиш пропустити зранку філіжанку кави, що бадьорить? Лікарі попереджають, що кофеїн може спровокувати посилене серцебиття. Але так було до цих пір. Сформований стереотип про негативний вплив кави на роботу серця виявився неправильним.

Виявляється, кофеїн абсолютно не шкодить роботі серця. Про це заявили американські вчені, супроводивши настільки сміливу заяву результатами досліджень.

Фахівці вивчили роботу серця близько півтори тисячі пацієнтів (у яких не було проблем із серцем). Усіх випробовуваних розділили на дві групи: одна щодня пила каву, а інша обходилася без неї та інших напоїв, що містять кофеїн (а також чаю і шоколаду).

Серцеві ритми і тих, і інших цілодобово перевірялися на спеціальних апаратах. Підсумок: робота серця в обох груп залишилася без змін, від чого фахівці прийшли до висновку, що кофеїн ніяким чином не впливає на діяльність серцевого м’яза.

Більше того, вчені довели, що у любителів кави рідше виникає діабет другого типу, вони менше страждають від депресій і довше живуть.

Джерело

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено