Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЧого не слід робити в спортзалі

Чого не слід робити в спортзалі

Відтягуєте похід у спортзал, бо соромитеся своїх неідеальних форм? Даремно! Насправді всі там настільки зайняті собою, що їм немає до вас ніякого діла. Чого дійсно не варто робити, якщо не хочете привертати до себе зайву увагу, читайте нижче.

1. Ти оголюєшся. Навіть якщо ти справжня фітоняша з круглою попою і пресом кубиками, не поспішай оголятися. Повір, навколишні оцінять твої досягнення, навіть якщо ти будеш в бриджах і майці. А ось мікрошорти, що оголюють сідниці, і топ, з якого вивалюються груди, викличуть здивування і шепотіння за спиною. Те, що виглядає сексі в мотивуючих відео, недоречно в реальному житті. Тобі ж у цих шортах ще присідати! Ну, а якщо ти поки не фітоняшка, то тим більше забудь про всі ці обтягуючі штуки. Думай більше про техніку, а не про те, як ви виглядаєш.

2. Ти користуєшся парфумами перед тренуванням. У залі від тебе повинно пахнути потом, по майці мають повзти мокрі доріжки. Це зрозуміло? Так, ми всі хочемо бути гарними завжди і скрізь. Але коли сусіди на доріжці в басейні можуть, не піднімаючи голови з води, можуть орієнтуватися в просторі через запах твоїх парфумів – це вже перебір.

3. Ти лізеш із порадами. Якщо ти не професійний тренер або спортсмен, не треба приставати до інших відвідувачів із порадами. Тільки якщо вони самі запитають. Тобі незнайома вправа, яку виконує сусід, або його техніка відрізняється від твоєї? Не поспішай наставляти його на шлях істинний, можливо, це у тебе неповна інформація.

в спортзалеОдного разу чоловік років 70 дуже наполегливо доводив мені, що даремно я п’ю воду під час занять. Позиціонував себе великим фахівцем, гуру ЗСЖ і переконував, що мені терміново потрібно привчитися переборювати спрагу (про всяк випадок – робити цього в жодному разі не можна!). У підсумку він витратив 20 хвилин мого часу, поки я досить грубо не попросила залишити мене в спокої. І йому прикро, і мені не корисно.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено