Підписуйтесь на оновлення у FB або VKПравда і міфи про ботокс

Правда і міфи про ботокс

Чи такий страшний ботокс, як про нього говорять? Ми і лікар-дерматокосметолог Європейського центру естетичної медицини EAC Марія Гордієвська вирішили розібратися в найпоширеніших міфах, пов’язаних із цим популярним засобом від мімічних зморшок.

Ботокс викликає звикання, як сильний наркотик

Ботокс не викликає звикання – того ефекту звикання, який можуть викликати багато лікарських препаратів. Через кілька місяців після ін’єкції він повністю виводиться з організму.

Після проведення процедури ми отримуємо хороший естетичний ефект і розгладжені зморшки. Після того як дія препарату закінчується, міміка повертається до того стану, який був до процедури.

У випадку з ботулотоксином можна говорити про психологічне звикання до ефекту від процедури.

Beauty Syringe.

Після введення ботоксу м’язи обличчя втрачають свою природну силу

Ботулотоксин блокує рецептори, що передають імпульси від нервового волокна до м’яза, тому після введення препарату м’яз розслабляється.

Оскільки кровопостачання і живлення м’яза зберігаються, то після виведення препарату м’яз відновлює свою силу.

Широка усмішка – це ворог ботоксу

Ні, якраз-таки після процедури рекомендується протягом 30 хвилин або години активно використовувати міміку: морщитися, посміхатися – це допоможе препарату рівномірно розподілитися.
Botox

Ботокс можна використовувати тільки після 45 років

Застосовувати ботокс можна і в 20 років, якщо в цьому є необхідність. До проведення будь-якої естетичної процедури повинні бути показання. Зокрема, показанням для застосування ін’єкцій ботулотоксину будуть мімічні зморшки.

І якщо в більш молодому віці міміка виражена, то можна проводити процедуру для профілактики. А взагалі ботулотоксин в естетиці дозволений до застосування з 18 років.

Ботулотоксин застосовують при лікуванні локального гіпергідрозу (підвищене потовиділення)

Після одноразової ін’єкції ботоксу настає швидкий ефект на 2-3 день, який зберігається в середньому 6-8 місяців, що пов’язано з повільною реінервацією потових залоз.

На відміну, наприклад, від хірургічних методів лікування, після ін’єкції ботоксу ніколи не виникає компенсаторного гіпергідрозу в інших областях тіла. Тому при локальному гіпергідрозі застосування ботулотоксину дає передбачуваний тривалий ефект.

Часті ін’єкції ботоксу можуть викликати безпліддя

Ботулотоксин не чинить системної дії на організм, він працює локально у місці введення. Звичайно, його не рекомендують застосовувати під час вагітності та лактації, як і інші ін’єкційні процедури. Це пояснюється тим, що ніхто ніколи не проводив випробувань, застосовуючи ботокс при цих станах.

бесплодие

Непрофесіонал легко може визначити, використовує людина ботокс чи ні, це видно відразу

Навряд чи. На сьогоднішній день ін’єкції ботоксу проводяться так, що зберігається міміка, але при цьому зморшки розгладжуються.

Якщо перевищити дозу токсину, то можна отримати небажані побічні ефекти, але атрофії м’язів не буде: живлення і кровопостачання м’язи зберігаються, і після виведення препарату вона відновлює свою активність.

Botox injection

Ботокс – це вкрай болюча процедура, яку витримає не кожен

Хворобливість процедури – це все індивідуально. І більше того, ін’єкції ботоксу в більшості випадків робляться без всякої анестезії.

Але у випадку, якщо больовий поріг підвищений, то можна перед процедурою нанести анестезуючий крем хвилин на 20, це знизить всі неприємні відчуття від процедури.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено