Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЩо робить жінок більш привабливими?

Що робить жінок більш привабливими?

Учені з різних країн допомогли нам з’ясувати, як же все-таки стати спокусливим об’єктом для чоловіків?

Коли заходить мова про критерії жіночої привабливості, чоловіча стать слідує якійсь інопланетній логіці.

Незважаючи на те, що до 30 років ми вже точно навчилися відчувати себе привабливими для протилежної статі незалежно від суб’єктивних оцінок, які так люблять переказувати зайвий раз чоловічі журнали, цікаво було б дізнатися, з наукової точки зору, які наші риси ці прибульці з Марса вважають найбільш привабливими, і, можливо, винести зі статистичних даних стратегічну користь.

Ми зібрали кілька результатів різних соціологічних досліджень, які трактують тему жіночої привабливості, і готові здивувати вас отриманими висновками.

Красиві зуби

зубыУчені з австралійського університету Monash University підтвердили, що візити до стоматолога краще не пропускати: виявляється, зуби не просто приваблива, а ще і риса жінки, яка запам’ятовується чоловіками, – респонденти поділилися, що як доглянута посмішка, так і жовті зуби надовго залишаються в пам’яті після побачення. При цьому неприродну білизну респонденти оцінили негативно.

Червона помада

селфиМи щиро вважали, що чоловіки терпіти не можуть червону помаду, а от журнал американської асоціації психологів Journal of Personality and Social Psychology довів зворотне: чоловіки «западають» саме на червоний колір помади, тому що цей колір на жіночих губах змушує їх відчувати себе незахищеними, викликаючи викид адреналіну.

Фігура у формі груші

фигура

Занадто худа фігура, можливо, до цих пір і залишається найпопулярнішим модельним стандартом, але відсутність форм – не те, що шукають чоловіки. Судячи з досліджень новозеландських вчених, найбажанішим типом фігури виявилася та, де груди і стегна відповідають в пропорції 7:10, відома нам під кодовою назвою «груша».

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено