Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк правильно засмагати і зберегти засмагу?

Як правильно засмагати і зберегти засмагу?

Літні дні, як завжди, збіжать швидко, залишивши на пам’ять кому головний біль від сонячного удару, кому шелест нічного моря і смак губ того “єдиного і неповторного”, про якого, втім, ви вже встигли забути, і головну радість від перебування на сонці – засмагу. Та от біда – змивається вона, ну, дуже швидко.
 

Однак, щоб довше протримати своє тіло в смаглявому стані, можна вдатися до трьох перевірених народним досвідом хитрощів. У першому випадку народ нам радить умиватися чаєм, або ж, якщо шкіра жирна, протирати обличчя кубиками замороженого чаю, який має властивість надавати всьому, з чим стикається, темнуватий відтінок.

JCOoWU7XPzY

Друга хитрість недалеко пішла від чаю і полягає в каві. Суть її в тому, щоб робити чистку обличчя кавовою гущею. Ну, і на закінчення будь-якого вмивання, будь то чай або кава, необхідно обов’язково наносити на шкіру зволожуючий крем.

Добре зволожена шкіра менше лущиться і краще утримує клітини, заповнені меланіном. І взагалі, не бійтеся терти себе мочалкою частіше. Більше, ніж належить, не зітрете, а от бруд і шкіра, що нерівномірно злазить, явно не прикрасять. Ну, а якщо всі вище наведені способи не дали бажаного результату і загар невідворотно сходить, то порадити можна тільки одне – ідіть в солярій.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено