Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЩо таке fish-пілінг?

Що таке fish-пілінг?

На які тільки косметичні хитрощі не зважуються жінки для збереження своєї молодості і краси!

Тільки от біда: часто прайс-листи косметологів рясніють не зовсім безпечними процедурами з імовірністю розвитку побічних ефектів і всіляких алергій … Тому ціннішими є екологічно чисті послуги, які раді нам запропонувати в салонах краси. Одним з таких нетрадиційних сеансів є рибний пілінг. Ще не чули про такий? Прийшов час дізнатися.

Що таке пілінг за допомогою риб?

Відносно молода для України, але така популярна на азіатських курортах SPA-процедура як рибний пілінг стрімко завойовує любов і наших жінок. Досягається ефект гладкої і ніжної шкіри за допомогою маленьких, але дуже вже охочих до ороговілих клітин шкіри рибок Гарра Руфа. На відміну від хімічних речовин, рибки не здатні зачепити живі клітини шкіри, а значить, процедура не тільки безпечна, але і безболісна. Додайте сюди приємні відчуття від своєрідного сеансу релаксації, адже fish-пілінг нагадує мікромасаж (іноді цю процедуру так і називають – іхтіомасаж), а значить, перед нами – ідеальна процедура для краси тіла і набуття внутрішньої гармонії. До слова, ціни на сеанс риботерапії цілком доступні, а це означає, що кожна з нас може перевірити на собі ефективність цієї екзотичної процедури.

Як відбувається сеанс рибного пілінгу

Пілінг за допомогою Гарі Руффа унікальний своєю природністю. Суть його полягає в наступному: людина, що зважилася на цю процедуру, занурює ноги або руки в акваріуми з рибками з температурою води близько +32 С. І тут відбувається найцікавіше: живі істоти починають роботу, взявшись об’їдати розм’якшений водою ороговілий шар шкіри. Тим, хто побоюється неприємних відчуттів під час сеансу, можна розслабитися. У цих рибок для пілінгу немає зубів, а їх роль виконує своєрідний скребок. З його допомогою тваринки і зчищають з поверхні шкіри мертві клітини, одночасно активізуючи глибинні процеси в епідермісі, і покращуючи кровопостачання тканин.

Тривалість процедури — 20-30 хвилин, а частота зустрічей з рибками нічим не обмежується. Якщо ваша мета швидше лікувальна, ніж косметична, відвідувати рибний пілінг рекомендується кілька разів на тиждень протягом 2-3 місяців для помітного ефекту. Спеціально готуватися до процедури не потрібно. Вам достатньо прийти в салон, розслабитися і отримувати задоволення від роботи маленьких моторних рибок.

Чим унікальний fish-пілінг?

Можливість позбутися багатьох шкірних захворювань

Найбільш ефективна процедура для лікування екзем та псоріазу, грибкових уражень, вугрової хвороби, іхтіозу, трофічних уражень шкіри, дерматитів і т.д. Якщо вас не стосуються подібні напасті, то по закінченні вже першого сеансу ви станете власницею гладкої і шовковистої шкіри.

Виключено розвиток алергії

Використання природних можливостей, а не хімічних речовин повністю виключає розвиток алергічних реакцій після процедури. Ймовірно, це одна з небагатьох можливостей отримати красиву і гладку шкіру для людей з підвищеною чутливістю.

Спосіб поліпшити настрій

Дії рибок Гарра Руфа схожі на легке лоскотання, тому багато-хто на початку сеансу починає сміятися і викрикувати від незвичних відчуттів. Далі, звикнувши до дотиків живих істот, люди, як правило, відчувають блаженство і розслаблення, стрес і втома зникають.

Зауважте, що не варто чекати надзвичайного ефекту, якщо на ногах є натоптиші : маленькі рибки не в змозі впоратися з таким обсягом робіт. Тому спочатку підлікуйте надто огрубілі ділянки шкіри, а потім доведіть їх до досконалості за допомогою fish-пілінгу.

Кому рекомендовано рибний пілінг?

Вікових обмежень для цієї процедури немає, її можна проводити навіть діткам. Тільки врахуйте, що їх ніжна шкіра практично не має грубих ділянок. Тому рибки при зануренні ніг дорослого і дитини в басейн віддадуть перевагу більш «смачному» для себе екземпляру, над яким можна попрацювати.

Для полегшення роботи маленьких істот хочемо попередити вас про попередню процедуру миття. На самопочутті рибок може позначитися використання вами косметичних засобів та парфумерії.

Природно, як і у будь-якоій процедурі, у fish-пілінзі є обмеження щодо проведення. Так, тим, у кого є злоякісні утворення, а також хворим на тромбофлебіт або псоріатичну еритродермію не можна відвідувати сеанси риботерапії.

Для своєї безпеки вибирайте тільки перевірені салони краси. Надмірно низька ціна на послугу повинна вас насторожити, так само як і неприємні відчуття під час процедури. Справжні рибки Гарра Руфа ніколи не доставлятимуть вам незручностей. У всіх інших випадках ласкаво просимо у світ безпечної екзотики, за якою тепер не потрібно їхати за кордон.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , , , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено