Підписуйтесь на оновлення у FB або VKТОП-7 міфів про волосся, яким не варто вірити

ТОП-7 міфів про волосся, яким не варто вірити

Існує ціла купа міфів про волосся. Однак багато з них не тільки не працюють, а й завдають шкоди нашому волоссю. Розглянемо найпоширеніші з них.

Міф 1: Часто міняй шампунь
Відповідно до одного з поширених міфів про волосся, слід частіше міняти шампунь, оскільки волосся до нього “звикає” і з часом ефект вже не той. Однак, якщо тобі подобається шампунь і ти задоволена результатом, немає ніякого сенсу його змінювати. Хіба що ти хочеш спорудити у ванній склад з пляшечок шампуню, які тобі або не подобаються, або не підходять.

Міф 2: Щодня мий голову

Мий волосся щодня тільки в тому випадку, якщо це дійсно потрібно. Адже через часте миття можна тільки нашкодити. Волосся спершу буде надмірно жирним, а потім, від постійного миття, сушіння та вікористанні допоміжніх засобів приборхання волосся, пересохне і стане ламким.

Міф 3: О сивині

Напевно, всі чули розповіді про людей, які відчуваючи великий шок сивіють за ніч. Однак будь-яких реальних доказів цього немає. Час, коли ти починаєш сивіти, в значній мірі залежить від генетичних факторів. Подивись на своїх батьків і з’ясуй у них, скільки їм було років, коли вони почали сивіти. Найімовірніше, тебе спіткає така ж доля в тому самому віці.

Міф 4: О підстріганні 

Якщо ти хочеш відростити волосся, якнайчастіше підстригай кінчики. Так ось, твоє волосся росте з певною швидкістю і часте підстрігання ніяк не зможе прискорити цей процес. Часте відвідування перукаря просто допоможе тобі своєчасно позбавлятися від пошкоджених кінчиків, щоб твоє волосся виглядало здоровим і гарним.

Міф 5: О мокром волоссі

Чи чула ти, що не можна ходити з мокрим волоссям, інакше застудишся? Якщо ти запізнюєшся і вибігаєшь з будинку з вологим волоссям, можливо ти і не захворієш, однак можеш нанести шкоду, особливо, якщо на вулиці холодно. А ось застудитися ти зможеш тільки якщо підхопиш бацили.

Міф 6: О піні

Виробники шампунів часто рекомендують мити голову двічі, добре намилюючи до появи піни. Звичайно, так ти будеш використовувати пляшку в два рази швидше і тобі доведеться купувати ще. Одного нанесення невеликої кількості шампуню на волосся, навіть без утворення стійкої піни, цілком достатньо, щоб очистити від бруду. І не забувай ретельно промивати їх водою, щоб видалити будь-які залишки шампуню.

Міф 7: О холодній воді

Міф про те, що якщо мити волосся холодною водою, воно буде гладеньким – усього лише міф. Холодна вода не тільки вчинить шок, але і не допоможе добре змити залишки шампуню та маски з волосся, а також значно ускладнить їх розчісування. Побережи нерви і голову, і навіть не намагайся мити свої локони холодною водою.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: , ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено