Підписуйтесь на оновлення у FB або VK25 веселих прикмет, які забезпечать позитивний настрій і хороший день

25 веселих прикмет, які забезпечать позитивний настрій і хороший день

Про чорних кішок, розсипану сіль та інші нещасливі неподобства пам’ятають всі або майже всі. І даремно! Тому що у що віриш – то і притягуєш. Тому терміново повіримо у вдалі знаки і будемо їх всюди помічати! І буде нам щастя.

Ми зібрали для тебе гарантовані гарні прикмети – лови, зберігай, поділися і не відпускай.

1. Про те, що посуд б’ється на щастя – ти в курсі. А найбільша удача звалиться на тебе, якщо ненавмисно розбити чашку в суботу. Тільки не тримай її в будинку, викидай. Навіщо тобі тріснути чашка, якщо тобі ось-ось принесуть ціле щастя?

2. На відміну від солі, розсипати цукор – дуже навіть до добра. Тобто до грошей і інших життєвих задоволень. Те ж саме, якщо ти ненавмисно переплутала цукор з сіллю: готуй гаманець!

3. У сні ти плакала? Витри сльози і пробудися духом – це сон-перевертиш! Сльози уві сні – веселощі наяву, безтурботність і щастя.

4. Дитина посміхається уві сні – добрий знак. Наші бабусі були впевнені, що в цей момент з нею грають ангели. Такі собі небесні бебісітери!

5. На руку сіло сонечко – відмінно. Довго не відлітає – взагалі чудово. Попросіть комашку посидіти ще: вона не просто так сидить, а до щасливого любовної історії. А вже якщо, поки вона на пальці, дорахувати до 22 – щастя прибуде цілий вагон!

6. Муха потрапила в тарілку або в стакан – вже не так мило. Але все на краще в цьому найкращому зі світів! Навіть мухи, зустрінуті не окремо від котлет. Тому що буде тобі за цю бяку компенсація – несподіваний приємний подарунок.

7. Зустріч з павуком – теж позитив, якщо сталася на заході сонця.

8. Побачила, як павучок дереться або спускається по нитці? Нехай собі повзе: і те, і інше до добра!

9. Продукт метаболізму – ще одна капость, яка насправді до радості. Матеріальної, звичайно. Хоч від пташки зверху, хоч від собачки (або немовляти) знизу. Як кажуть в народі, хто наступить на гній, той отримає щастя віз. У сенсі, буде тобі вдале завершення поточних справ і отримання прибутку.

10. У тебе весілля, свято, зустріч або щось в цьому дусі – а тут, як на зло, ллє? Не горюй, дощ під час важливих подій – відмінна прикмета, все складеться просто чікі-піки.

11. Взагалі несподівано потрапити під дощик, особливо разом з коханою людиною або вирушаючи в дорогу, – це до везіння і радості.

12. Ще більш приємна природна прикмета – веселка. Якщо тобі вдалося побачити її НЕ фрагментом, а повністю – тобі страшно повезло і ось-ось пощастить ще більше! Той же ефект – якщо зустрінеш дві веселки в один день, подвійну або не в сезон.

13. Дзвенить у правому вусі? У нас для тебе чудові новини: твій ангел-охоронець злітав повідомити про твої добрі справи куди слід. Тепер він повернувся до тебе. Все буде добре!

14. Вкололась голкою? Не дуже приємно, звичайно. Нічого, зате тепер тебе хтось важливий відзначить, похвалить – або винагородить по достоїнству.

15. Ненароком порвала ланцюжок, який носила на шиї – значить, скоро звільнишся від яких-небудь неприємних і тяжких обов’язків.

16. Знайшла на вулиці ґудзик – чекай підвищення по службі та інших дарунків від фортуни. Особливо добре, якщо ґудзик попався великий і гарний – або у нього чотири дірочки.

17. Якщо у тебе якісь проблеми, а тут ти знаходиш ключ – чудово: значить, скоро вони вирішаться! Особливо добре, якщо він іржавий. У такому випадку на тебе може звалитися цінна знахідка, спадщина або ще якийсь бонус.

18. Рожевий і гнутий цвях – теж дуже корисна знахідка. Будеш носити його з собою – ніякий пристріт тобі не страшний. А вже якщо прибити ним щасливу підкову – всі злі сили навколо тебе залишаться безробітними.

19. Вранці, вийшовши з будинку, ти зустріла матусю з немовлям? Ура, день гарантовано здасться!

20. Якщо за тобою ув’язалася чужа собака – це хороший знак, буде тобі фарт! Якщо кішка – теж непогано, наближається прибуток.

21. На дорозі валяється чиєсь кинуте або втрачене взуття або рукавичка – значить, тебе чекає зустріч з близькою людиною.

22. “Здвоєний” помідор чи ще якийсь плід – дуже хороший знак. Якщо попалася подвійна тверда ягода або горішок, можна покласти цінність в гаманець – і гарантовано притягнуться матеріальні цінності.

23. Птах, який пролетів перед тобою зліва направо (або який-небудь шалений голуб летить прямо на тебе) – чудово, це до удачі.

24. пчихнеш вранці – буде тобі удача, перед їжею – добрі вісті. У понеділок – чекай подарунка, у вівторок або в неділю – прийдуть гості, в середу – лови новини, у четвер – вірний успіх, у п’ятницю – до побачення, в суботу – бажання збудеться. Так що чхай на здоров’я!

25. Хороші прикмети можна не тільки спостерігати, а й самостійно організовувати. Наприклад, вкрай корисно вставати з правої ноги – не тільки з ліжка, але і першою ставити праву ногу на бордюр, на підніжку і так далі. А якщо тобі здається, що в твоєму житті щось пішло не так – поміняй годинник! Або зачіску. Або образ мислення – на позитивний;)

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2019 Всі права застережено