Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 безглуздих голлівудських штампів, що не мають відношення до реальності

10 безглуздих голлівудських штампів, що не мають відношення до реальності

Нас так давно виховують голлівудські фільми, що ми щиро дивуємося, коли машина не вибухає при зіткненні, а після сильного удару головою не можна піти по своїх справах. Треба полежати в лікарні. Ми зібрали десять найбезглуздіших голлівудських штампів.

Машина має вибухнути

car

Машина після зіткнення зобов’язана вибухнути. Причому вибух буде такий, ніби це цистерна з бензином. Насправді, автомобіль максимум може загорітися від пролитого палива, і то це трапляється вкрай рідко. А ще, коли в кіно одна машина зачіпляє іншу, вона обов’язково підскакує на три метри, робить бочку, подвійний тулуп з виходом і падає на дах. Якщо в ній їхали погані хлопці, то вона вибухне, якщо ні, то герої встигнуть вибратися, і тільки після цього рвоне.

Людину вирубують одним ударом

fight

Одного удару по потилиці зазвичай досить, щоб герой втратив свідомість. Ніби у людей там спеціальна кнопка. Причому, після того, як прокинеться, він потре шишку рукою, скаже щось на кшталт: «Блін, скільки я був у відключці» і піде всіх перемагати. Це замість того, щоб блювати зі струсом мозку і ходити по стінці. Бійки – це окрема історія. На гарного хлопця натовп покидьків нападає завжди тактовно, по черзі. Джентльмени, що тут скажеш. І він вирубує їх з одного удару в будь-яку частину тіла. Ударив хлопця в живіт, а той падає і не рухається. Помер чи що?

Камери спостереження знімають в HD-якості

surv

У реальному житті вулична камера спостереження дає лише приблизну картину того, що відбувається. Ніяких лиць там розгледіти неможливо, особливо, якщо справа відбувається вночі. У кіно ж все не так. Камери вирішують все. Командир говорить молодику за пультом: «Ану збільш мені цей фрагмент». І хлопчина збільшує, а потім чик-чик-чик каламутне зображення викристалізовується в HD-знімок. Ніби камера пише відео в позамежній якості.

Чудеса в перестрілці

shooting

Куля летить швидко і прошиває людину, не зрушуючи її з місця. У фільмах ж персонажі літають від пострілів хто далі. Якщо вистрілили з дробовика, то все. Політ метрів на п’ять поганому хлопцю забезпечений. Та що там, важенний термінатор з рідкого металу відлітав від пострілів. А ще, коли один персонаж тримає іншого на мушці і щось вимагає у нього. Інформацію, наприклад. То у вирішальний момент він обов’язково зводить курок, як останнє попередження. Навіщо, не зрозуміло. Пістолет стріляє і так, курок зводиться автоматично. І ще зверніть увагу, коли кулі пробивають заднє скло автомобіля під час погоні, до лобового вони не долітають. Мабуть, падають гівном всередині салону.

Дивні операційні системи

hackers

Помічали, що в кіно герої користуються дивними операційними системами? Тобто не Windows, не Mac, а щось незрозуміле. Начебто так роблять, щоб не порушувати авторських прав розробників систем. А може, просто не можуть домовитися з ними за суму. І ще хакери шукають інформацію шляхом хаотичного десятипальцевого дроблення по клавіатурі, не користуючись при цьому пахвою. А на екрані в цей час з неймовірною швидкістю змінюються вікна і картинки. Ніби хтось може там щось розгледіти. Але нічого, хакер все розуміє і через хвилину видає результат.

Жінки народжують богатирів

birth

У кіно жінки народжують відразу десятикілограмових вгодованих пупсиків. Малюк впевнено тримає голівку, агукає, дивиться по сторонах, тільки сам собі поїсти НЕ розігріває. Причому породілля завжди доглянута, що до пологів, що після. Хоч зараз на подіум. Хто проходив через пологи, підтвердить, що видок в пологовому будинку у всіх той ще. Найменше думаєш про те, щоб зробити завивку, підвести очі і нарум’янити щоки.

Стереотипи про професії

photo

У кіно фотограф повинен бути обов’язково сексуальним маніяком під маскою любителя кошенят. Ювелір – старий, лисий єврей з гачкуватим носом і рябою шкірою. Він спить і бачить, як когось злобно обдурити. Психіатр завжди ще більш хворий ніж його пацієнти. Повар – великий чоловік, холерик і тиран. Всі музиканти і художники чокнуті. Хлопці не від світу цього. Одягаються чорт знає як, сплять в одному черевику, постійно на якихось речовинах.

Своєрідний секс

bed

По-перше жінка ніколи не знімає ліфчик під час сексу. А якщо і знімає, то вкрай рідко. Можливо, це не входить в контракт, або просто не хочуть підвищувати віковий ценз на фільм. Після парування партнери повинні лягти на спину, закурити або поговорити. При цьому героїня натягує ковдру до підборіддя, а герой – тільки по пояс. Це не дуже-то просто, спробуйте самі. Мабуть для голлівудських фільмів випускають спеціальні L-подібні ковдри.

Бомба завжди почекає

bomb

Бомби в кіно неймовірно інформативні. Вони забезпечені екраном із зворотним таймером. Не зрозуміло, навіщо ставити такий екран, якщо нікому не планується на нього дивитися. Це ще добре, коли герой розрізає не той провід, таймер прискорюється. Оце так поворот! Ну і не можна забувати, що бомби дуже тактовні. Навіть якщо залишиться десять секунд до вибуху, герої зможуть пару хвилин обніматися, сказати один одному важливі, зворушливі слова і ще встигнути вирубати бомбу за решту секунди.

Рятівна вентиляція

bruce

Вентиляція в кіно – це розгалужена мережа широких ходів, в яких чисто і світло. Якщо треба непомітно проникнути в будь-яке приміщення – ласкаво просимо в нашу затишну шахту. Там так комфортно, що можна жити, а не тільки рятуватися втечею. Для експерименту спробуйте знайти шахту вентиляції у себе в офісній будівлі. У кращому випадку – це гофрована труба сантиметрів 20-30, підключена до кондиціонера. Бажаємо успіху у втечі.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено