Підписуйтесь на оновлення у FB або VK19 реальних і смішних історій про вагітність

19 реальних і смішних історій про вагітність
Не так-то й просто виносити і народити нову людину. Відчайдушні моменти жінкам допомагає пережити почуття гумору. Ми зібрали смішні історії про вагітність і пологи, якими поділилися самі мами.
Фізична підготовка
Кажу чоловікові: «А я тут прочитала в інтернеті, що якщо прикласти вухо до живота, то можна почути як б’ється серце у малюка!»
Чоловік на мене злякано подивився і проникливо сказав: «Будь ласка, обіцяй мені, що ти не будеш цього робити! !! »
Урочистий момент
Вирішила прийняти ванну, йду, а тут води відходять, не вірю, але все одно ллється вода.Злякалася, сіла на стілець і плачу. Так гірко. Потім вбігаю в кімнату, всю трясе, включаю світло, кричу на всю округу: «Народжую!» Чоловік підскакує, спросоння дістає відеокамеру, кричить: «Моя Нюточка народжує!» – І починає знімати мене.Ех, тут терпіння моє лопнуло.
Все найнеобхідніше
У паніці я почала запихати все, що могло б мені знадобиться на пологах і після в рюкзак чоловіка, який щойно повернувся з походу. У приймальному покої навіть не здивувалися, а просто мило поцікавилися, мовляв, навіщо мені ще й намет в пологовому будинку, місць начебто вистачає. А я й не помітила, що він була акуратно прив’язаний з іншого боку рюкзака.
По дорозі в пологовий будинок
Я уявляла, що нас зупинять даішники. Я за кермом у халаті (щоб не замочити все навколо) з переймами і водами, моя сестра поруч з книгою “Пологи”, відкритою на главі “перейми” в одній руці і з секундоміром в інший, на задньому сидінні мирно спить чоловік!
Боді-арт
День пологів намічався через тиждень, погода була чудова, і ми вирішили махнути на шашлички з друзями. Повеселившись ми на славу, фотосесію замутили, апофеозом якої став мій розфарбований зеленою і коричневою гуашшю живіт у вигляді дозрілого кавуна.Під кінець вирішили навіть дискотеку влаштувати, в підсумку відійшли води. Чоловік зі страху мене схопив і швидко притягнув до пологового будинку … акушерки випали в осад. Сказали, що це перший раз за всю історію пологового будинку до них прийшов народжувати кавун.
Пологовий будинок високої культури
Підняли в пологове відділення, помістили в окрему палату. І тиша така навкруги … Ніби я одна. Питаю: “А чому не кричать?” Подивилися на мене дивно і сказали: “У нас культурно народжують”.
Увага, зараз вилетить тапок!
Вже й потуги щосили почалися, а лікарів як не було, так і немає … і кричала і гарчала – все без толку. Мабуть, коли чай в ординаторській п’ють, вуха закладає геть. У відчаї я взяла свій тапочок і кинула у двері. Ну хто ж знав, що за частку секунди до цього двері відкриються і на порозі з’явиться довгоочікуваний лікар …
Добрий лікар
Лікар з лютим виглядом сунула мені під ніс страхітливого розміру кулак і закричала: «А це ти бачила? І тобі боляче ??? Як ти збираєшся народжувати? А у дитини головка ось така! .. »- І вона накреслила в повітрі коло, побачивши яке моє серце перестало битися. Боже, в мої 20 років навіть у мене не було такої величезної голови!
Сестра по щастю
З відкритого боксу почувся переляканий дівочий вигук: “Ой як боляче! Я не хочу народжувати! “, А спокійний голос лікаря вмовляв у відповідь:” Звичайно! Ми зараз швиденько народимо і більше не будемо. “
Ту-тууу!
«Дихай !!! Я кажу, дихай !!! »« Як? … »« Паровозиком !!! »« Чух-чух-чух … »… Тут акушерки мало не впали зі сміху.
Лікарський подвиг
Моя сусідка відмочила! Доктор каже: «Тужся давай! Голову вже майже видно! »Вона у відповідь схопила бідного доктора за причинне місце і тихо-тихо прошипіла:” Не буду … зрозумів ?! “Доктор спочатку побілів, потім тихенько порожевів, потім позеленів в колір халата, але так тихенько їй каже:« Зайка, треба! »
Після наркозу
Я коли почала в операційній після кесарева відходити, відкриваю очі, все пливе і крутиться, обвожу каламутним поглядом навколо – нікого! Думаю: «Зараз голосно крикну, покличу лікаря або медсестру, дізнатися хоч, як ляля”. На ділі замість гучного крику, як хотіла, пролунало сипле, тихе і повільне: «Люююююдиии !!! Ауууууууууу, ви дееее ??? !!! »Прямо над головою почувся сміх анестезіолога (наверх очі в мене не піднімалися), і така ж протяжна відповідь:« Ми тууууууут !!! “
Медична етика
Лежу в кріслі, лікар зашиває. І тут хтось її з коридору кличе:
– Олена Петрівна, ви де?
– Тут!
– ДЕ?
Вона (трохи подумавши і кашлянувши): Біля піхви!
Видно, хотіла в риму відповісти, але посоромилася.
Тато може
Сутички довгі, породілля кричить, мучиться. Чоловік на нервовому грунті побіг курити, коли повернувся, то вже в пологовий бокс заходити не став, а всівся в коридорі поруч зі входом в бокс і звідти, чуючи стогони дружини, кричав їй: «Тримайся, Віра!Я з тобою, моя хороша, тримайся, дорога !!! »Так він її морально підтримував до тих пір, поки медсестра не сказала йому:« Що ви тут кричите? Ваша дружина давно народила і її відвезли в іншу палату! ». А там вже інша народжувала …
Невідоме звірятко

– Нууу … Хто це?
– Моя жабка!
– Жінко, що ви таке говорите, ви хлопчика народили!
Ворожимо по породіллям
Мене після кесарева вивозять в коридор, дивлюся – чоловік з сином на руках стоїть – задоволений такий. Підвезли до нього, зупинили. Він запитує: «Як почуваєшся?» Я: «Нормально, тільки трясе сильно». Чоловік у лікаря питає: «А чому її трясе?». Той так серйозно відповідає: «Заморозки скоро!»
І в будинок палаючий…
Все було як в тумані. Пам’ятаю тільки палицю від залізного ліжка, яку я ненавмисно відламала і намагалася сховати.
Цінна знахідка
Потім мене в післяпологову відвезли і забули до другого дня. Я з інтелігентної родини і завжди була тихонею. Терпіла до упору, потім почала плакати, а потім заволала так, що прибігла санітарочка. Дивиться на мене: “Ти хто?” “Я сьогодні о 5 ранку народила, хочу в туалет, хочу поїсти …” Вона відлітає з криками по коридору: “Мамка знайшлася, вона не тікала! Дівки, ***, телефонуйте назад в міліцію, знайшлася мамка !!! “
Під враженням
Через пару годин після пологів отримую від чоловіка смс: “А тобі сміятися можна?”.Відповідаю: “Навіть потрібно, а в чому справа?”
– Я вийшов від тебе, прогулявся до Васьки
– А далі що?
– Проїхав на маршрутці до центру
-?
– Потім повечеряв в кафе
– І що в цьому смішного?
– Потім спустився в метро і …
– І?
– І один добрий чоловік сказав мені, що я в бахілах.
Джерело: forum.say7.info

ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено