Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 речей, для яких ти вже занадто стара

10 речей, для яких ти вже занадто стара
Можна поставити на свою френдстрічку скільки завгодно фільтрів, але в неї все одно просочиться стаття «100500 речей, які треба встигнути зробити до 30 років».А потім все, після 30 дівчина перетворюється на гарбуз. Ти вже зморщилася, дитинко, хоп-хей, ла-ла-лей!
Ми вирішили піти іншим шляхом. Вистачить щось робити! Ми склали список речей, які тобі робити не треба, тому що ти для цього вже занадто стара. Зі знанням діла склали.
1. Реагувати на чужу думку про тебе
Є такі противні люди, які  не люди, а комахи. У сенсі – злітаються до тебе, як мухи на варення, нутром прямо чують, що тобі небайдужі їхні судження на твій рахунок. Летять, значить, несуть в лапках свою цінну думку і відкладають її тобі за комір. Дуже мило з їхнього боку, звичайно, але ти для цього безумовно занадто стара. Це було актуально років 15 тому.
2. Збирати дрібнички
Милі серцю дрібнички. Бляшанки з-під чаю, красиві коробочки, неможливо милі пластикові брелоки у вигляді сердечок і керамічні горщики ностальгічного виду – саме в такому довго жив ваш шкільний фікус. Кинь бяку!
3. Ображатися
На скривджених, як відомо, воду возять, а також кладуть їм на голови не призначені для цього речі. Ти, звичайно, ще надто молода, щоб прислухатися до народної мудрості, але нічого, це скоро пройде. А поки просто не ображайся, а краще відкуси кривдникові голову.До цього ти якраз доросла.
4. Використовувати евфемізми
Блін. Офігенно! Ти мене задовбав. Слухай, це огидно.Вмієш лаятися матом – вперед. Не вмієш – не берись.
5. Не спати ночами
Сенс який? Все одно ж не в клубі відриваєшся, а сидиш, впершись у щоку ліву руку, і уважно вивчаєш ознаки, за якими можна відрізнити суриката від жовтого мангуста.
6. Демонструвати приналежність до якоїсь субкультури
Це, звичайно, жахлива несправедливість – чому це підліткам можна, а нам не можна, так? А от чи варто розмінюватися на дрібниці? Їм зате можна виїхати на фестиваль і фестивалити там в своє задоволення до зелених чортів. А нам було можна, а зараз тим більше можна, бе-бе-бе.
7. Лікуватися народними засобами
Чай з медом і ромашка, які так  допомагали в дитинстві при застуді, тепер не допомагають зовсім. Грюкнути чарочку теж не варіант – в юності це допомагало, бо чарочкою справа не обмежувалася, і застуда просто замінювалася похміллям. Ну, а закладати в шкарпетки варення з дрібно нарізаних лопухів тобі поки зарано. Лікуйся, загалом, ліками.
8. Перечитувати улюблені книги дитинства
Як кажуть, для Атоса це занадто багато, а для графа де Ла Фер – занадто мало. Ні, ти правда про це пошкодуєш. Не читай. Перечитаєш в ті прекрасні роки, коли зміст цих самих книжок раптом згадається до останньої коми. А от куди вчора поділася улюблене брязкальце праправнука – не згадаю, хоч ти трісни.
9. Сперечатися з ідіотами
Треба пояснювати? Ось і ми думаємо, що ні.
10. Закохуватися у всяких поганців
Давним-давно ти колекціонувала фігурки з кіндер-сюрпризів і ця колекція була предметом твоєї гордості, але тобі ж не прийде в голову зараз збирати пластикову хрень за три копійки, правда? Ну і от. Нехай маленькі дівчатка в них пограються, а ти собі купи діамант. Ну, в сенсі, знайди. Загалом, ти зрозуміла.
www.pics.ru

ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено