Підписуйтесь на оновлення у FB або VK«Скрепи» для Apple: РПЦ випустила для iPhone чохли з цитатами Патріарха Кирила

«Скрепи» для Apple: РПЦ випустила для iPhone чохли з цитатами Патріарха Кирила

Виборзька єпархія РПЦ випустила партію чохлів для гаджетів Apple з цитатами богословів, єпископа Виборзького і Приозерського Ігнатія і патріарха Московського і всієї Русі Кирила, пишуть ЗМІ Росії з посиланням на відділ у справах молоді єпархії.

Повідомляється, що спочатку була випущена партія чохлів з цитатами з Євангелія. Її вручили передали активним представникам молоді, які показали себе у служінні єпархії.

Перша партія була невеликою, тому парафіяни не мали можливості отримати або придбати такі чохли. Зараз у відділі почали працювати над новою партією.

«На чохлах будуть нанесені нові цитати з Євангелія, цитати богословів, патріарха Московського і всієї Русі Кирила і єпископа Виборзького і Приозерського Ігнатія. Проект не несе комерційної вигоди », – сказали у відділі.

«Євангельське слово або тематичний малюнок на чохлі будуть повсякденними супутниками молоді», – зазначили в єпархії.

Раніше італійський ювелірний дім Caviar спеціально для споживачів, що представляють російський ринок, розробив особливо духовну модель для шостого Айфона. Гаджет покритий позолотою і прикрашений іконою Андрія Рубльова, так що духовні скрепи від його використання не постраждають. Творці пристрою розповіли, що надихалися рубльовською «Трійцею», додали слов’янських візерунків, а ще розщедрилися на позолоту.

joinfo.ua


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено