Підписуйтесь на оновлення у FB або VKУ Путіна «діагностували» хворобу Альцгеймера

У Путіна «діагностували» хворобу Альцгеймера

Поведінка президента Росії Володимира Путіна говорить про дві речі: або він бреше, або він хворий. Про це на своїй сторінці в Facebook написав бізнесмен Євген Платон.

“Що було первинним: анексія Криму і напад на Донбас або санкції? Це не питання з розряду, хто з’явився першим – курка чи яйце. Всі здорові люди при пам’яті прекрасно пам’ятають хронологію подій. До недавніх пір саме цю хронологію викладав публічно і сам Путін, коли розповів, як вміло відхопив Крим. Зараз він наполягає на тому, що війна і анексія Криму трапилися внаслідок санкцій … Так Путін хворий або знову за звичаєм бреше?”, – написав Платон.

Бізнесмен також зазначає, що за словами лікарів, порушення причинно-наслідкових зв’язків – один з важливих маркерів хвороби Альцгеймера.

“Абстрактне мислення стає все більш проблематичним для людини з хворобою Альцгеймера, особливо якщо тема складна, або якщо міркування вимагають послідовності, у зв’язку з тим, що порушується встановлення причинно-наслідкових зв’язків”, – написав бізнесмен.

Як повідомляв “Обозреватель“, Михайло Горбачов, перший і останній президент СРСР, вважає, що нинішній глава Росії Володимир Путін повторює його “хвороба” – починає вважати себе Богом.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено