Підписуйтесь на оновлення у FB або VK6 смішних причин, чому жінки іноді такі дурепи

6 смішних причин, чому жінки іноді такі дурепи
Наші читачки – дуже розумні дівчата, безумовно. І саме тому, що вони розумні дівчата, вони іноді підходять до дзеркала, відкривають рот і кажуть «Господи, чому ж я така дурна ?!»
Ой, я нічого не чіпала, воно само!
Жінка і техніка – речі несумісні, це всім відомо. Залишається загадкою, правда, чому мультиварка, кухонний комбайн, сушильна і пральна машини, а так само пилосос з функцією прасування шнурків в наших руках ніколи не вередують. Хіба що раптово вибухають. Але ось комп’ютери та автомобілі – темний ліс. Рішуче неможливо взяти і розібратися, що там до чого. По-перше – бо нема чого збільшувати ентропію, порушуючи раз і назавжди заведений порядок: хлопчики лагодять техніку і відчувають себе лицарями. По-друге, воно ж живе. Ну, машина – точно жива, так-так. Боязко лізти манікюром в її незбагненні кишки.
Ідея …. І де я знаходжусь ?!
Топографічний кретинізм – наше все. А навігатори – зло. Тому що коли смартфон перевертаєш, карта не перевертається, блін! Ось і блукаємо в трьох соснах. Якщо серйозно, то вчені переконані – когнітивна карта (той самий навігатор в голові) формується в дитинстві. І якщо ти воліла малювати принцес і проводити час в альтанці з лялечками, тоді жаль. А якщо ганяла по полях і бавилася у «козаки-розбійники», і збирала головоломки і конструктори, то немає у тебе ніякого топографічного кретинізму. Тобто, його взагалі немає. Нам просто лінь карту читати. Простіше запам’ятати, що ось тут зелененька церква стоїть – відмінний орієнтир.
Слово – не горобець…..!
Вражаюче, але факт: золота медалістка, червоний диплом і взагалі розумниця може раптово відкрити рот і ляпнути щось безглузде. Питається, як можна бути такою дурною? Дуже просто. Це зворотна сторона медалі під назвою «багатозадачність». Ми вміємо робити кілька справ одночасно і думати про все відразу. Але якщо завдань стає занадто багато, автопілот вихоплює з потоку інформації те, що встигне. І видає, до речі, так само. Так що ми порем нісенітницю тоді, коли нам взагалі не цікаво розмовляти, у нас в цей момент насичене внутрішнє життя, так.
Еврі найт ін Маай дрііімс …
Пташку шкода. І котика. І того утопленика, якому Оскар не дали. Ну, гаразд, це ще якось можна пояснити, але навіщо, навіщо ридати, якщо порвалися улюблені бусики? Ну сенс так побиватися на рівному місці? Ми можемо на це сказати: от би у деяких на місці звивин таке рівне місце було – порозумнішали б. Коли у нас взагалі хоч щось було рівно? Хмарно гормональна буря ж всередині. Дев’ятий вал буквально.
Людоньки, він мене сукою обізвав!
Абсолютно незрозуміло, чому Олімпійський комітет досі не визнав видом спорту міжнародну чоловічу забаву «А ну вгадай, на що вона образилася». Це ж яка видовищна битва за медалі була б? Замість цього нас обзивають дура, коли ми на питання «Що трапилося?» Відповідаємо «НІ-ЧО-ГО!» І кидаємо  табуреткою. Дурість?Натуральна. Але ще більша дурість – пояснювати, що ж все-таки сталося. Тому що можна півтори години розжовувати, чому не треба говорити нам «моє поросятко», а потім все одно почути «Ащотаке?» Табуретка надійніша.
Ліворуч підеш – коня втратиш ..
Перший хоррор нашого дитинства. Хто, яке чудовисько з запаленим мозком, який маніяк і збоченець придумав казочку про камінь на роздоріжжі? Це ж жах якийсь. Не можна просто так взяти і прийняти рішення, це протиприродно. Треба подумати з півгодинки. І це якщо питання просте, типу «Які труси купити – червоненькі або в квіточку?». Якщо питання трохи складніше, думати треба дня три. Або п’ять. Дурість якась, здавалося б. А насправді – це просто націленість на процес, а не на результат. Результат почекає, що йому зробиться.

 

Джерело

ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено