Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЧоловік протягом двох років не підозрював, що виховує ведмежат, а не цуценят

Чоловік протягом двох років не підозрював, що виховує ведмежат, а не цуценят

Житель китайської провінції Юньнань Ванг Кайюй протягом двох років не міг зрозуміти, що двоє цуценят, яких він купив, насправді є чорними ведмедями.

Сумніви у чоловіка виникли лише тоді, коли молоді “пси” виросли до нетипових для свого виду розмірів і стали вбивати домашніх птахів. Китаєць був змушений віддати вихованців у місцевий Центр порятунку диких тварин, пише видання.

За словами Ванга, він придбав двох цуценят, коли працював на банановій плантації в 2013 році. Тварини не викликали у сільського жителя ніяких підозр – відрізнялися зразковою поведінкою, хорошим апетитом і нормально ставилися до регулярного розчісування шерсті й купання. Як зазначає видання, до 2015 року звірі набрали вагу 45 кг кожен і почали нападати на мешканців курника Ванга.

Приблизно в цей же час занепокоєний чоловік випадково ознайомився з листівкою, яка закликала до збереження популяції чорних ведмедів, які є вимираючим видом. У зображених на листівці ведмежатах китаєць упізнав родичів своїх “псів”. За допомогою фахівців Центру порятунку диких тварин провінції Юньнань вдалося встановити, що вихованці Ванга є самцем і самкою гімалайського ведмедя. Ветеринари також з’ясували, що звірі здорові.

expres.ua


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено