Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 дитячих фільмів і мультиків, через які ми отримали дивні фобії: сміх та й годі

10 дитячих фільмів і мультиків, через які ми отримали дивні фобії: сміх та й годі
Вже скільки разів твердили світу: не підпускайте дітей до перегляду фільмів жахів, бойовиків і детективних історій. Будуть потім заїкатися і боятися ходити в туалет.
Проблема, однак, у тому, що багато наших читачів визнають: справжні фобії вони отримали із звичайних дитячих фільмів і мультиків. Всіляко схвалюваних добрими дорослими.
Гість з майбутнього
Для дванадцятирічних підлітків – захопливе пригодницьке кіно. Але дивитися його садять і дошкільнят. А вони потім стривожено вдивляються татові і мамі в обличчя: це наші батьки?Не підміна? Як перевірити? Ніяк же не перевіриш! А прискорив страх перед перевертнями в батьківській шкурі не сюжет з інопланетянами-перевертнями як такий, а моторошні маски, в які перетворювалися на екрані їхні обличчя. Телекомпанія «Вид» відпочиває. Довго ще нестандартне підсвічування лиця близької людини змушувало нас здригнутися.
Їжачок в тумані
Екранізація меланхолійної казки Сергія Козлова багатьох лякала не гірше кінгової «імли”. У тумані живуть істоти , ось і все, що  взяла із зворушливої історії наша дитяча підсвідомість. І потім до вікна жовтневим ранком було вже неможливо себе змусити підійти.
Міо, мій Міо
Звичайно, казка страшна і сама по собі. А вже якого страху натерпілися маленькі актори!Під час зйомок якраз трапилася Чорнобильська аварія, і кожен раз, сідаючи за обід, хлопці перевіряли тарілку з їжею лічильником Гейгера. Дівчинка Лена, яка виконувала всі трюки за Ніка Піккарда, ризикувала всерйоз зірватися зі скель. Але нам запам’яталося інше. Ми боялися лицаря Като і високих строків. У когось навіть фізрук острах викликав за свою схожість з Крістофером Лі в цій ролі.
Черепашки ніндзя
Милі і забавні хлопчаки-черепашки повинні були викликати у дітей симпатію. На ділі сама ідея про те, що хтось може жити в дивних місцях і підглядати за людьми, викликала острах. Повз каналізаційні люки і підвальні вікна стало неможливо ходити зі спокійним серцем. А раптом там якийсь урод-черепан сидить і дивиться. І добре, якщо так і буде просто дивитися. Кошмар.
Вій
Старий добрий радянський фільм люблять рекомендувати для перегляду вчителі літератури. Щоб, так би мовити, перейнятися Гоголем. А в результаті потім у сутінках відкриєш очі, а з килима руки і ноги лізуть. Ні, здалося … Візерунок. Тільки очі починаєш закривати, а на краю щось чорне ворушиться, ворушиться, ворушиться! І явно біля стіни. Так до ранку і лежиш, задихаючись, під задушливою ковдрою з головою.Безглузді килими. Кому вони потрібні з їх візерунками.
Зачарований хлопчик
Мультик набагато добріший книги, від чуми тут ніхто не вмирає, і цілі міста не виявляються під водою тільки тому, що ти забув п’ятачок. Зате він подарував дітям відразу два страхи: проходити ввечері повз великі бронзові статуї, які можуть почати ганятися за тобою по місту, і перед щурами, які будуть ввижатися потім у тіні біля підвального вікна.  Безпорадність, з якою сотні або тисячі маленьких живих істот йдуть на смерть через кілька повторюваних по колу дурних нот, була справжнім кошмаром. І звук цієї дудочки потім причувався.
Пригоди Електроніка
Наймиліший фільм про дитячу дружбу містить зовсім невеликий епізод, де героя Миколи Караченцова заживо замуровують в нерухомо закріплені лицарські обладунки. Всередині він не може ворухнути й пальцем. І, до речі, до кінця фільму його так і не випускають. НЕ ВИПУСКАЮТЬ. Багато вразливих дітей потім отримали страх перед вимушеною нерухомістю і скутістю, наприклад, одягом. Не кажучи вже про кошмари, де тебе замуровують кудись навіки. НАВІКИ.
 Фініст – ясний сокіл
Після цієї старої доброї казки багато дітей не могли спокійно пройти під павутиною в лісі або старому будинку. Раптом зараз впаде, обплутає, візьметься душити, і ти перетворишся … ти перетворишся … в це ось. У що і Фініст.
Незнайко на Місяці
Думаєш, це тобі важко жилося з такими казками? Нашим дітям дісталося теж. Малюки після перегляду мультика отримують деколи ще більшу фобію: бояться раптової невагомості. Пройти кілька метрів по відкритому простору стає нереально. Адже якщо саме зараз гравітація відмовить, може понести в небо! В величезне і пусте.
Варвара-краса, довга коса
Але, звичайно, найстійкішою та популярною фобією нагородила радянських дітей казка про підміну дітей. Там, де рука водяного висовується з різних мисок з водою і трясе волохатим пальцем: «Довжок!» Дуже, дуже довго ми з биттям серця розглядали унітаз перш, ніж зважитися ним скористатися. Там же теж вода, та ще й з діркою в кудись , якраз руці пролізти. І зараз вночі спросоння відчуваємо в туалеті дивний трепет. Хоча вже майже забули, чому.
Джерело

ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено