Підписуйтесь на оновлення у FB або VKГоловний клоун Росії продовжує генерувати безглузді ідеї

Головний клоун Росії продовжує генерувати безглузді ідеї

Вранці 1 липня лідер партії ЛДПР висловив задоволення тим, що Генпрокуратура Росії почала перевірку законності визнання незалежності республік Прибалтики Держрадою СРСР в 1991 році. Жириновський нагадав, що Конституція СРСР не передбачала розпад держави. Єдиною законною процедурою міг бути тільки референдум. Тому, за його твердженням, все що сталося 8 грудня 1991 – незаконно. У березні 1996 року Держдума скасувала ратифікацію “біловезьких угод”.
Жириновський переконаний, що якщо “нема ратифікації, значить немає СНД і країн Прибалтики”.

Крім цього він вітав нарощування Росією оборонної могутності, що використовує передові наукові розробки: “Потрібні нові ракети, лазерна зброя, магнітна, природна, погодна.”

Жириновський заявив, що російський прапор буде над Вільнюсом, Ригою і Таллінном. Більше того, він вказав на те, що вся територія колишніх союзних республік – це зона національних інтересів Росії. Всі хто там знаходиться – окупанти. “Ніякої естонської, латиської, литовської армій не повинно бути, тим більше української. Скрізь буде одна армія – російська”, – заявив лідер партії ЛДПР

Я розумію, що ця істота – клоун. Але я так само думав до анексії Криму та агресії РФ на Донбасі. І з вуст вже звучали слова типу “а що? Є така країна Україна?”. У нас в політикумі теж не все добре. У нас є голуби і яструби. У нас є свої неадекватні. Але хіба у нас бардак? У нас тихий божевільний будинок, в якому ні-ні, а проскочить здорова думка. Сумніваюся, що у нас глава найбільшої фракції міг би виголосити подібну промову. Навіть досить радикальний Ярош або несамовитий ё..нутий Ляшко не сказали б такого. А ось у вас все по справжньому. Тепер я бачу справжню свободу слова.

Коли ви, панове-опоненти, питаєте мене, якого х * на я весь час пишу про Росію, моя відповідь в цьому відео. У відео з одним з лідерів Державної Думи РФ.

Я б в житті не писав про вас, не було б захоплення Криму, не було б вашої участі і підбурювання на Донбасі, не було б заяв від ваших клоунів, за якими стоять агресивні, що втратили берег, що тхнуть від відчуття власної значущості і всесилля пі … раси . Пі … рас з ядерним кийком все одно залишається пі..расом, тільки стає дуже небезпечним. І в результаті там, де пі..раса без ЯО по-дружньому пожурили б, пі..раса агресивного будуть бити усім світом, поки не затихне. І бити будуть у складі світових сил і естонська, і литовська і українська армії. Поки не дійде. Або поки не порозумнішає. Або поки не здохне.

Автор – Ян Валетов

Джерело – uainfo.org


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Усього коментарів: 4Написати свій коментар
  1. А чему удивляться сегодняшней России – в кремле сидит шизофреник , а кругом клоуны….

  2. сортир-расею нада распылить на кучу маааааленьких сортирчиков ! пущай тама сибе срут.

  3. Цьому ДЕБІЛУ!!! місце в дурдомі з суворою ізоляцією а не в думі, але росіяни самі колись говорили по телевізору “госдура” яка держава такі і депутати а цей дебіл є обличчям цієї “дєржаві”

  4. этот клоун в чечню поехать не может из-за боязни быть обезглавленным но пиарится на шизофантазиях своих мастер.

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено