Підписуйтесь на оновлення у FB або VKСкрепи Дарвіна: в Росії випустили підручник біології, в якому світ створив Бог, а лев – символ Путіна

Скрепи Дарвіна: в Росії випустили підручник біології, в якому світ створив Бог, а лев – символ Путіна

Напередодні нового навчального року для російських школярів випустили новий дуже примітний навчальний посібник – підручник з біології для 10-11 класів авторства Сергія Вертьянова під редакцією академіка РАН Юрія Алтухова – і, що найцікавіше, Свято-Троїцької Сергієвої Лаври.

Саме доктрини відомства патріарха Кирила лягли в основу “нової російської біології”. Зокрема, замість Дарвіна та інших теоретиків і дослідників, автори постійно посилаються на якихось “православних вчених”, прізвища яких не називають. Мабуть, саме заслуга цих безіменних вчених в тому, що курс біології, який належить освоювати російським школярам, ​​виглядає досить цікаво.

Так, наприклад, у розділі, названому “План створення”, зазначається, що “впорядкованість живого якраз і вказує на Божественний план створення світу, описаний на перших сторінках Книги Буття”.

Далі автор знайомить російських школярів з зоологією. Виявляється, “в якостях багатьох тварин Творцем закладений зрозумілий для людини повчальний сенс. Лев нагадує про вищу владу, голуб – про моральну чистоту, орел може служити чином духовного ширяння над життєвою суєтою. Маленькиа мураха уособлює працелюбність, величезний динозавр – сліпу силу, мавпа – бездуховну людську особистість “.

Вельми цікавий пасаж про хижаків. Автор підручника зазначає, що науковим методом немає можливості встановити, чому з’явилися хижаки, так як “неможливо встановити стан світу до гріхопадіння”.

“У первозданному світі функція засобів нападу була, ймовірно, іншою. З тих пір як перша людина внесла розлад і смерть в первозданний світ, одні тварини стали хапати і поїдати жертви, а інші – ховатися і тікати. Хижаки стали полювати, а інші тварини відчувати страх перед ними. Можливо, в зубній і травній системах хижаків відбулися істотні зміни “, – відкриває російським школярам очі на походження видів Вертьянов.

Як доказ того, що раніше хижаків нібито не існувало, автор пропонує розглядати життєписи святих.

“Непрямим доказом того, що в безгрішному світі взаємини між істотами були мирними, є життєписи святих. Преподобному Герасиму Йорданському в пустелі служив лев, до преподобних Сергія Радонезького і Серафима Саровського без страху приходили лісові звірі. Згідно Писанню, в майбутньому житті, яке настане після другого пришестя Христа, хижаки знайдуть первозданний стан “і пастися будуть укупі вовк з вівцями, і віл і ведмідь укупі пастися будуть, і вкупі діти їх будуть, і лев аки віл їсти буде пліву (траву) “, – сказано на сторінках підручника з біології.

55955d19bbcd9_2707922_1000(1)

Ну і нарешті, автор підручника з біології заявляє, що вельми сумнівний факт створення Землі протягом сотень мільйонів років і стверджує, що насправді створення світу зайняло біблійні шість днів.

“Для узгодження Письма і наукових даних вчені запропонували під шістьма днями творіння розуміти тривалі періоди з моменту Великого вибуху. Було показано, що еволюційна послідовність появи життя (освіта Землі, поява життя спочатку у воді, а потім на суші) збігається з порядком подій шести днів створення світу. Спостерігається все більший інтерес наукового світу до можливості узгодження науки з біблійним шестиднем без натяжок, розуміючи під днями творіння 24 годинні дні, а під створенням-перше чудо Боже створення світу “з нічого”, а зовсім не еволюційну трансформацію неживої матерії “, – пише Вертьянов . Повністю з курсом біології від РПЦ можна познайомитися за посиланням на сайті автора одіозного підручника.

joinfo.ua


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


1 коментар до публікаціїНаписати свій коментар
  1. хочеться сподіватися, що це такий жарт

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено