Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЗемні думки. Про що мріють знаки Зодіаку: смішні подробиці і веселі факти

Земні думки. Про що мріють знаки Зодіаку: смішні подробиці і веселі факти
Ні, ну зрозуміло, що всі люди мріють бути красивими, здоровими і багатими. А знаки Зодіаку – вони теж люди, навіть Скорпіони і Терези. Таким чином, мріємо ми всі практично про одне й те ж. Але мріємо дуже по-різному.
КОЗЕРІГ
Козеріг мріє горизонтально. Тобто, не «двадцять мільярдів доларів, а далі я розберуся», а «додайте мені по сотні поінтів в кожну опцію». Козеріг мріє прокачати кожну сферу окремо: трохи крутіший секс, трохи побільше грошей. І не кашляти щоб. Це не означає, що Козеріг презирливо відмовиться від двадцяти мільярдів. Просто він віддасть перевагу трохи меншому, але в кожну з криївок. І он там ще помідорки посадимо.
ВОДОЛІЙ
Водолій мріє, щоб його залишили в спокої. Водолій абсолютно впевнений, що свої двадцять мільярдів, славу і здоров’я він здатний отримати самостійно. За однієї умови: якщо його залишать у спокої. Між іншим, мрії Водолія небезпідставні – у нього цілком достатньо внутрішнього ресурсу для реалізації будь-якої мрії, просто він ніяк не може зосередитися.Відчепіться від Водолія!
РИБИ
Риба мріє, в першу чергу, про велике і чисте кохання. У другу чергу – про великі і чисті двадцять мільярдів. При цьому Риба поводиться так, ніби її мрії вже збулися. Поточна любов, незалежно від її тактико-технічних характеристик, вважається великою і чистою, а чарівні сто баксів, які лежать в гаманці витрачаються так, нібито на рахунку лежать інші 19999999 900. Коли з’ясовується, що це не цілком відповідає суворої реальності, Риба страшно сумує.
ОВЕН
Овен мріє завоювати весь світ і нафіг всіх перестріляти. Ну як – всіх … Овен – він за справедливість, так що перестріляти потрібно тільки тих, хто дійсно цього заслуговує. Ну, тобто, так, взагалі всіх. Потім Овен ляже на сонечку, скупається в блакитному прибої і стане мріяти про те, щоб у цьому чистому океані зародилася нова цивілізація. І швидше. Кулемет простоює.
ТЕЛЕЦЬ
Телець мріє завоювати Галактику на скаку, стискаючи в рукавичці скафандру палаючу хату. І щоб було багато сексу, мріє. Мріє, значить, мріє Телець, але відчайдушно хоче спати.А оскільки тактичні бажання у Тельців завжди превалюють над стратегічними, Телець лягає на подушку, закриває очі і скаче на своєму вірному гнідому  космольоті по безкрайніх просторах Всесвіту, ніжно погладжуючи свого щасливого обранця.
БЛИЗНЮКИ
Близнюки мріють, щоб збулися всі три бажання, примножилися на два, а потім щоб усім розповісти. І цінність тут не в крутизні досягнутих цілей, а в драматизмі історії. Тому Близнюки, наприклад, ніколи не мріють про одружених / заміжніх – драматизму вище даху, але досягти мети і зберігати перемогу в таємниці – в дупу таку мету.
РАК
Рак мріє купатися в Таїланді. Вічність. А, в ідеалі, Рак мріє потягти в Таїланд всю свою сім’ю, і щоб вічність купатися всім разом. Таїланд – це необов’язково, власне, Таїланд. Підійде будь-який аналог земного раю, де можна покласти улюблених людей у ​​воду і розчулено дивитися, як вони хлюпочуться. Відмінна мрія, між іншим.
ЛЕВ
Лев мріє про рабів і опахала. І щоб сотні, тисячі хвалебних лайків. Всюди. У Лева вже язик болить розповідати, який він крутий, і дуже було б класно, якщо б цю велику місію взяли на себе інші люди з добре підвішеними язиками. Лев мріє про визнання, принаймні, на рівні країни. Домагається і каже собі: країна, Хоботов, це дрібно, даєш континент. В якості проміжної мети, зрозуміло.
ДІВА
Діва – єдиний знак, у якої мрія збувається кожен день. Діва не завжди віддає собі в цьому звіт, але найкращий спосіб для неї досягти катарсису – це дістати всіх оточуючих по саму по печінку своєю турботою, інтелектом і вкрай корисними порадами. Тому, чим більше у Діви коло спілкування, тим вона щасливіша. І ніякі мільярди з цим не зрівняються. Втім, вони будуть не зайвими. Багатство – це ще один привід дістати всіх, хто неправильно живе і тому не багатий.
ТЕРЕЗИ
Терези мріють, щоб їхня мрія збулася і водночас не збулася. Інакше вийде нудно і мріяти вже буде ні про що. А Терези більше всього на світі не люблять, коли їм стає нудно. Тому однією мрією не обмежуються, а мріють зі смаком про кожну дрібницю – от би місце в літаку біля вікна дали, от би суші поїсти, от би у нього швидше оргазм стався, а я поспала …
СКОРПІОН
О. Ну, тут потрібно, щоб усі, багато й відразу. Щоб баба з п’ятим номером, мужик щоб з біцепсами, вино рікою лилося щоб, а зверху дощ з стодоларових купюр. При цьому потреби тільки ростуть, мрії збільшуються і кількісно, ​​і якісно, ​​тому Скорпіон ніколи не перестає мріяти. І навіть доживши до глибокої старості, Скорпіон нізащо не скаже: «ну ок, горщик,  не вари». Нехай варить горщик, я ще не на кладовищі, в кінці кінців.
СТРІЛЕЦЬ
Стрілець мріє врятувати світ. Обігріти всіх замерзлих, приголубити всіх скривджених і вилікувати всі хвороби. Здаватися і опускати руки Стрілець не вміє, тому його стріли Добра і Справедливості летять, як крилаті гойдалки, з юного квітня по старий березень. І поки на цій планеті існує хоча б одне кошеня з глистами, Стрільцям є, про що мріяти.

 

Джерело

ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено