Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 безглуздих, смішних і кумедних міфів про жінок

10 безглуздих, смішних і кумедних міфів про жінок
Чорт його знає, чому жінки оточені такою кількістю міфів. Деякі придумані чоловіками – щоб змусити жінку підкорятися. Деякі придумали ми самі, щоб від нас відстали вже, нарешті, з тупими питаннями.
Але залишилися три томи енциклопедії “Міфи та легенди про жінок” – вони звідки взялися? З Небесної Канцелярії відправили, щоб нам жити було не нудно? Самі нехай там читають цю муть, ось що. А ми краще напишемо про те, що це все неправда, неправда, неправда!
Серед жінок немає геніїв
Говоримо «нема геніїв», маємо на увазі «тому що вони дуже тупі». Чорта з два. У патріархальному суспільстві жінка не може бути генієм, бо – хто ж їй дасть? А навіть якщо можливість творити у жінки була – хто ж про це кому розкаже? Всі знають лорда Байрона, геніального поета. Хтось знає Аду Лавлейс, його дочку? Ця жінка склала першу програму для обчислювальної машини. Вона – перша програмістка в історії людства. Але дітям у школах по колишньому розповідають лише про Марію Кюрі. Неначе вона – єдина геніальна жінка в світі.
Жінки обожнюють дітей
Чужих дітей жінка обожнює в одному випадку: коли їй хочеться мати вже своїх. У цей короткий період, дійсно, діти нам подобаються. Взагалі всі. Якщо ж жінка дітей мати не хоче або, навпаки, вже завела собі парочку спиногризів, чужі діти її, швидше за все, дратують. Тому що жінки проводять з дітьми багато часу. І в курсі, що насправді з себе представляють ці «янголята». Це ж породження пекла, істинно.
Жінки чепуряться для себе
Мерзотна брехня! Чомусь підтримувана самими жінками. Люблять деякі розпушити пір’я і кудахчуть про те, як їм подобаються дванадцятисантиметрові підбори і штучні вії, бо це ж красивооо. Угу. Тільки вдома ця красуня сидить з вмитою фізіономією, в тапочках і зручних штанях, заляпаних шоколадом. Але взагалі їй, звичайно, дуже подобається можливість на рівному місці зламати кісточку або отримати рак шкіри. Від того вона і шпильки носить і в солярії смажиться. Для себе.
Жінки – ласунки
Це правда. Деякі жінки – як і деякі чоловіки. Але ніяк не всі жінки взагалі. Всі жінки взагалі – хижачки. У сенсі, жіночий організм нездатний нормально функціонувати без тваринних білків, репродуктивна система накриється мідним тазом досить швидко. А от чоловіки цілком можуть на бобах пожити, нічого з ними не станеться.
Жінки неагресивні
Навіть серійних вбивць серед нас – півтори каліки на всю історію, не кажучи вже про простих любительок вмастити комусь в хліборізку. Насправді, звичайно, жінки ті ще агресори, просто рідко використовують для проявів своєї люті грубу фізичну силу. Навіщо?Можна ж ціаніду в їжу підсипати і все.
Жінок не цікавить порнографія
Ви це серйозно? Мвахахаха.
Жінки хочуть заміж
 Це чоловіки хочуть одружитися. Якби чоловіки не придумали моногамний шлюб, то задрипані особини без розуму і таланту закінчили б своє сумне існування, не залишивши потомства. Бо кому вони потрібні, нещасні? Ну а тепер, коли патріархальні закони починають тріщати по швах, жінки заміж за аби кого не хочуть. Ну, а якщо їм якісно промили мізки – заміж вони все-таки виходять, а потім, стрімко розлучаються. З почуттям виконаного обов’язку.
Жінкам подобається займатися рутинною роботою
Так і бачиться картина – сидить жінка, вкладає листи в конвертики і аж очі від задоволення закочує. Правда, чомусь відразу хочеться домалювати  слину, яка капає з рота. І фоном мукання включити. Нікому не подобається рутинна робота, просто саме жінкам частіше доводиться її виконувати.
Жінки – слабка стать
Буде мор, голод і чума. У сенсі – голод, спрага, що зашкалює радіаційний фон, епідемія якоїсь гидоти ну і зомбіапокаліпсис до купи. І ось коли цей букет радостей прикінчить останнього чоловіка, ми здригнемо плечами і погодимося – ну, так, ми слабкі. У нас справді м’язової маси набагато менше.
Жінкам потрібен секс по любові
А інакше ніякого задоволення, ага, ага. Ще ми їмо тільки по любові, спимо тільки по любові, видужуємо – виключно з любові. А от якщо в пробці 3:00 простоїмо, а потім добираємося, нарешті, до туалету, треба ще подумати – чи достатньо сильно ми встигли полюбити цей шматок санфаянсу? Інакше задоволення не отримаємо.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено