Підписуйтесь на оновлення у FB або VKПочуття такту вам і не снилося: 7 кумедних ознак того, що ви говорите щось не так

Почуття такту вам і не снилося: 7 кумедних ознак того, що ви говорите щось не так

За сотню тисяч років в соціумі ми, в принципі, навчилися не дратувати навколишніх. Ми не сміємось на похоронах і не шмаркаємо в скатертину. Але іноді, як ляпнемо щось – і все реноме на смітник. Ось топ-7 наших основних ляпів, запам’ятовуємо, робимо зусилля, позбавляємося.

1. Вася у тата сильний в математиці

Ми хвалимо чужих дітей, у той час як у співрозмовника є власні. Треба розуміти, що мозок матері зазвичай працює в двох режимах: «У цих огидних жінок потрібно відібрати дітей» та «Я жахлива мати» (є ще третій режим «Перестаньте писати про нас свої мерзенні статті, в них все неправда», але його ми залишимо за дужками).

Отже, якщо ви говорите: «Батьки Миколи Петренка водять малюка на гімнастику», мама не сприймає це як «батьки Миколи Петренка водять сина на гімнастику». Мама сприймає це як «Я не віддала дитину на гімнастику, я жахлива мати».

А режим «я жахлива мати», в свою чергу, вимагає крові і негайно. З урахуванням того, що в даний момент навпроти сидите ви, вам, так чи інакше, прилетить метафоричний (або реальний) снаряд в тім’ячко.

2. Акцентуємо зміни

«Ти шикарно схудла», «Тобі так йде цей колір волосся», «Ух ти, тебе перевели у відділ продажів». Здавалося б, ви намагаєтеся сказати комплімент. Помилка! Ти ніколи не знаєш, який конкретно вид мозкового слимака сидить в голові співрозмовника. Може, співрозмовник ненавидить продажу, йому не подобається цей колір волосся (червоний гранат, фіг виведеш) і схуд співрозмовник, на його думку, некрасиво і, безумовно, недостатньо. Тому, не треба подробиць. Просто «ти відмінно виглядаєш». І чесна посмішка.

3. Хвалимо чоловіка. Свого

Ну, тут все зрозуміло. Мало хто здатний витримати розповіді про те, як чоловік кожен день зустрічає дружину смачною вечерею, миє посуд, заробляє більше і може сім разів за ніч після десяти років шлюбу. І, звичайно, очевидно, що дружина, яка має такого чоловіка, лопне, якщо не поділиться своїм везінням з Всесвітом. Для таких дружин спочатку і винайшли дзеркало (а зовсім не для наведення краси, як багато хто думає). Всі захоплені писки – дзеркалу. А ще краще – безпосередньо чоловікові: «дуже смачно, сім разів за ніч, крута зарплата, як же мені з тобою пощастило».

4. Боязко захоплюємося

Тобто, захоплюємося цілком щиро, але тут же озвучуємо підсвідомі страхи. «Приголомшливий загар, а ти не боїшся стільки часу проводити на сонці?», «Класне татуювання, а ти не боїшся гепатиту С?», «Я теж хочу в 12.00 на роботу приходити, а ти не боїшся, що тебе звільнять? ». Співрозмовник абсолютно точно не хоче меланому, гепатит С і щоб його звільнили. Він боїться, але впевнений, що пронесе. Якщо всякі тут каркати не будуть.

5. Захоплюватися в деталях

«Тобі через таке, таке і ще ось таке довелося пройти, але ти чудова розумничка і впоралася». У цю секунду тільки легкий наліт цивілізації зупиняє чудову розумничку від того, щоб завдати співрозмовникові травму важким тупим предметом. Тому що менше всього на світі розумничка, яка впоралася (так, я впоралася, вашу мать!), Хоче, щоб її повертали в той час, який дуже хочеться забути.

6. Займаємося плагіатом

Чужі жарти, вдалі фразочки – все те, що ми так любимо повторювати в хорошій компанії. Але часто (набагато частіше, ніж ви думаєте) в цій конкретній хорошій компанії сидить автор цієї конкретної вдалої фрази. Сидить і тихо звіріє. А вже коли ви починаєте переповідати його історію від першої особи, тут вам вилка в око і прилетить. Ну, або ложка, якщо пощастить.

7. Не відстежуємо розміри особистого простору власних друзів

Припустимо, у нас є кращий друг Вовка і краща подруга Іра. І нам здається, що якщо Вовку з Ірою познайомити, то вони теж стануть кращими друзями між собою (а, можливо, і не тільки друзями). Тому ми ведемо себе так, як ніби ці двоє знайомі років сто на момент «зараз». Однак якщо вони познайомилися тільки що, або збираються познайомитися завтра, то, можливо: «Вовка – страшний грішник, він вчора пукнув в храмі», – не найкраща історія для Іриних вух.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено