Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк стати кращою дружиною для свого чоловіка: смішні подробиці

Як стати кращою дружиною для свого чоловіка: смішні подробиці
Пам’ятайте баян про домобудування родом з 60-х? Ну, той самий, де жінку вчили бути делікатним привидом, а в фіналі і чоловікові давали пораду: «Після скоєння інтимного акту з дружиною, ви повинні дозволити їй піти у ванну, але слідувати за нею не потрібно, дайте їй побути одній. Можливо, вона захоче поплакати … ».
Уявіть собі, ми недавно виявили ці самі поради в сучасній статті «Як стати гарною дружиною». Серйозно.  Щоб розвіяти стереотипи ми склали керівництво дуже хорошої дружини. Читаємо, беремо до уваги і використовуємо для себе.
Будь красивою і юною
Ми розуміємо, що це каторжна праця, але що робити – такі сучасні вимоги до хорошої дружини. Ідеальна шкіра, блискуче волосся, стоячі цицьки – без цього зараз ніяк. Так що запасайся очними краплями і літрами кави, і вперед – відфотошоплюй себе повністю, дитинко. І в соцмережі, звичайно, викладай. Нехай порадіє твій суджений.
Займайся саморозвитком
Ні дня без нових знань! Навіть якщо ти недавно народила дитину і в голові у тебе пролактиновий ураган – не думай воркувати з чоловіком про випорожнення чада. Краще розкажи йому про рекомандаціі ВООЗ з харчування дітей перших років життя в умовах  Африки. Так він зрозуміє, що ти дуже розумна.
Контролюй його тонко
Параноїків ніхто не любить, ти знаєш. Тому не треба допитуватися, що за кряква пише йому в затишний фейсбук. Електронку зламати і все.
Вражай його кулінарним мистецтвом
У мережі все, що не порнографія – то про їжу. Всякий, хто вміє відрізняти шеф-ніж від десертної виделки, вже завів собі кулінарний блог і несе в маси знання. Так от – не гай на цю дурницю свій час. Тобі не треба вміти готувати шоколадний фондан і тісто філо. Головне, що ти повинна вміти робити на кухні – це відокремлювати білки від жовтків. І все – ти богиня.У всякому разі, будеш богинею, поки розумні качки не перестануть розпинатися про користь білкових омлетів, які повинен жерти кожен нормальний мужик. Дай їм будда здоров’ячка, цим прекрасним людям.
Реагуй на негатив правильно
Якщо твій чоловік не в дусі – не треба голосно сміятися і тикати в нього пальцем. І кидатися в нього важкими предметами теж не треба, навіть якщо терпіння вже закінчується. Сиди тихо і не дзявкай. А якщо він намагається спровокувати тебе на скандал, підійди до нього, обійми і ніжно шепни на вушко щось ласкаве. Можеш скористатися безсмертними цитатами. Наприклад «Я тобі зараз носа відгризу»
Подружись з його ріднею
Ну або хоча б повісь замок на свої пости в співтоваристві свекруха_дістала.
Будь сексуальною
Одяг з секс-шопу, тренінги типу «Спокуси його за 5 секунд», круті іграшки для дорослих – це все, звичайно, цікаво. Але зовсім необов’язково. Можна обмежитися пунктом номер один. Отже, пункт номер один: Прожени з подружнього ліжка кота.
Не порівнюй його з іншими чоловіками
Цим ти нанесеш йому важку емоційну травму. Не треба грубо натякати, що чийсь тато побудував будинок і посадив дерево, що чийсь колишній вмів врятувати залитий чаєм ноут, а якийсь дідусь австрійського походження зі смішним прізвищем досі пузо НЕ відростив, хоча з нього пісок вже сиплеться – на відміну від деяких, так! Треба якось тонко натякати.Щоб пройняло, але ти тут  не винна.
Намагайся проводити з ним більше часу
Романтичні побачення по п’ятницях, вихідні, наповнені сімейними справами, кіно вечорами, спільне читання і подальше обговорення – це все для слабаків. Вищий пілотаж – щовечора сідати поруч і починати діставати «Оооот, ти все зиряєш в комп, а мені сууумно, я тебе зовсім не бачу ..». На це здатні лише дуже терплячі жінки. А терпіння, як ти розумієш, обов’язкова якість доброї жінки.
Пам’ятай, що він – глава сім’ї
Патріарх. Цар і великий князь. Вождь червоношкірих. Батько рідний малим народам сім’ї (в особі тебе і кота). Твоє сонце і зірки. Той, Якого Треба Називати. Його Величність, Сіятельство, ну і Світлість вже до купи. Нє, ну справді, чому він у тебе весь час Зая, Колян або Ну Ти І Жопа? Треба якось урізноманітнити сімейні прізвиська. Займися цим питанням вже.

 

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено