Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк страждають знаки Зодіаку: веселі подробиці

Як страждають знаки Зодіаку: веселі подробиці

Всі щасливі знаки Зодіаку щасливі однаково, а страждає, зрозуміло, кожен по-своєму.

КОЗЕРІГ

Козеріг страждає, сміливо дивлячись вперед. Трапитися може все, що завгодно, Козеріг це знає і готовий прийняти удар долі в свій прекрасний потужний головний лоб. І приймає з надією, що все це найближчим часом, якось, закінчиться. Вірніше, не якось, а неодмінно добре закінчиться. Це не означає, що Козероги – рожевенькі оптимісти. Це означає, що Козерог впирається рогами в паркан і читає мантру: «Пліт не вічний, паркан не вічний, падай, тварюко, Козеріг – птах сильний». І паркан падає, де йому вистояти.

ВОДОЛІЙ

Водолій страждає зарозуміло. Жалюгідні нікчемні людинки не гідні того, щоб дізнатися про мій біль. При цьому виглядає Водолій так, що жалюгідні нікчемні людинки заклопотано переглядаються – може, йому «швидку» викликати? Але Водолій невблаганно відстороненим поглядом, повним вікового страждання, дивиться кудись у сузір’я імені себе. Так, мною назвали сузір’я, шепоче Водолій, а вам слабо? І, знаєте, якось відразу легше йому стає.

РИБИ

Риби страждають з насолодою. Не виключено, що Рибам зсередини луски здається, що страждати вони не люблять. Але це самообман. Справжня Риба зачепиться за будь-яку дрібницю, за сумнівний дзвінок чоловікові ввечері від незнайомого Олега Вікторовича, який, до ворожки не ходи, баба, хоч і говорить низьким баритоном. Зачепиться, значить, і давай страждати. Страждає так, що очерет шумить, дерева гнуться на п’ятдесят верст в окрузі. Заплаче і топитися піде. Ну а те, що Риби не тонуть – це вже деталі. Рибі важливо не втопитися, а пострашити тим, що вона це зробить.

ОВЕН

Овен страждає мовчки. Не тому, що Овни замкнуті або, наприклад, бояться публічного осуду. Овни взагалі нічого не бояться. Просто вони щиро впевнені, що: а) ви все одно не зможете допомогти, значить, немає сенсу трясти повітря; б) ви просто не зрозумієте, що переживає Овен. Тому що ви – не Овен. Значить, ваш особистий досвід, вибачте, заради Бога, за замовчуванням, гівно. Так що Овен якось сам переживе, не вперше.

ТЕЛЕЦЬ

Телець страждає руйнівно. Світла печаль, тихий стогін носом в стіну – це неспортивно, а, значить, безглуздо. Справжні страждання Тельця рідні та близькі впізнають по характерному ядерному грибу, який виростає одночасно з декількох сторін горизонту. А Телець змахує віником під шафу осколки і сумно запитує: «За що мені все це?».

БЛИЗНЮКИ

Близнюки страждають багатослівно. Якщо ви необачно запитаєте: «Що трапилося?», То дізнаєтеся про справи Близнюка раз приблизно в тисячу більше, ніж хотіли. Близнюк почне з осені 1993-го року, коли був по-літньому теплий вечір, і дерева ще не підозрювали про те, що жорстока зима вже стоїть за рогом з крижаною косою і сміється над безтурботністю місцевої флори. Ось так і я, маленький наївний Близнюк, сім років тому безтурботно сміявся над жартами  любові всього мого життя … Ніколи не запитуйте у Близнюка: «Що трапилося?». Він все одно розповість, але є шанс, що оповідання почнеться з поточного тисячоліття.

РАК

Раки страждають високодуховно. Ні, ну чому відразу «бухають»? Зовсім необов’язково. Рак буде зітхати, зводячи очі вгору, слухати гарну музику і читати книги про самовдосконалення.Особливо просунуті Раки будуть книги про самовдосконалення писати. А юні Раки почнуть з віршів. Приблизно ось таких: «Кров, смерть, біль. Ніч, тінь, морок. Ти пішов, але твоє серце зі мною. Плак ».

ЛЕВ

Лев страждає в хорошій компанії. Страждання на самоті Лев вважає марною тратою часу і душевного ресурсу. Погано повинно бути всім. Тому Лев втягне у свої переживання всіх нерозторопних васалів, які ще не встигли з вереском втекти пішки до Кенії. І васали, самі не зрозумівши, як це сталося, вже сприймають кривдників Лева, як своїх особистих ворогів. І йдуть воювати. А Лев поблажливо страждає – так-так, помстись йому, дитинко, спасибі, що ти в мене є.

ДІВА

Діва страждає конструктивно. Робить ремонт і отримує другу вищу. Тому Дівам всі заздрять. Мовляв – ти така сильна, ти так тримаєшся, я б не змогла, а ти така молодець.Діва, в принципі, абсолютно не заперечує проти таких оцінок, але в глибині душі сприймає свої страждання з вдячністю. До них дуже вчасно прилітає чарівний копняк, здатний творити справжні дива.

ТЕРЕЗИ

Ваги намагаються врівноважити страждання чимось приємним. В залежності від статі, віку та фінансових можливостей Терези врівноважують власні страждання всім спектром Ентертеймент від кругосвітньої подорожі на яхті до мийника машин в підворітті. Тому з боку Терези виглядають одним з найбільш життєрадісних знаків Зодіаку. Але це ви просто не знаєте, чого їм варто поєднувати ці гирьки з жорстоких зрад і смачних задоволень.

СКОРПІОН

Скорпіон страждати не вміє. Ну, тобто, він чесно старається, але не дано.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці страждають комплексно. Правильний Стрілець любовно колекціонує причини для страждань і намагається зробити так, щоб вони всі вистрілили одночасно. Скажімо, Стрілець не може просто ревіти і пити оковиту, якщо його кинув чоловік (або дружина).Стрілець постарається влаштувати все так, щоб відразу після відходу чоловіка, його звільнили з роботи. А, в ідеалі, потрібно ще зламати ногу. Ось тоді добре.

 

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено