Підписуйтесь на оновлення у FB або VKОкупаційна «влада» Криму погрожує Європі втратою туристів

Окупаційна «влада» Криму погрожує Європі втратою туристів

Європейські країни можуть втратити всіх російських туристів, якщо припинять надання віз громадянам Росії, які відвідали Крим. Про це 24 червня заявив «міністр курортів і туризму» окупаційного «уряду» Криму Сергій Стрельбицький, інформує «РИА Новости».

Так він відреагував на поширену російським «Товариством захисту прав споживачів «Громадський контроль» «Пам’ятку споживачам при відвіданні окупованих територій». Юристи цієї громадської організації рекомендували росіянам їхати до Криму лише з материкової України, маючи дозвіл української влади.

«Якщо Європа намагатиметься взяти на облік російських туристів, які прибувають на півострів іншим шляхом, і вирішить позбавляти їх можливості відвідувати країни Старого Світу, то це буде дуже великим ударом по туризму самої Європи», – каже Стрельбицький.

Генпрокуратура Росії вбачає у рекомендації «Громадського контролю» в’їжджати в окупований Крим у легітимний за українським законодавством спосіб «публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Росії». Після цього Роскомнагляд заблокував сайт організації (ozpp.ru).

Радіо Свобода


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


1 коментар до публікаціїНаписати свій коментар
  1. вот напугали ежика голой попой,да рашню за их выходки скоро вообще никуда пускать не будут

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено