Підписуйтесь на оновлення у FB або VKУ Росії уявна дочка Путіна загнала наркомана на дерево: відео

У Росії уявна дочка Путіна загнала наркомана на дерево: відео

У Єкатеринбурзі молодий чоловік забрався високо на дерево і просидів там близько чотирьох годин, відмовляючись спускатися. Присутнім внизу людям він пояснив, що на дереві нібито є дочка президента, яку він прагне врятувати.

Юнака, що сидів на тополі на висоті третього поверху, помітили мешканці будинку по вулиці 40 років ВЛКСМ, повідомляє Newsru.com. «Мужик сидів на дереві, – розповів очевидець. – Йому привиділося, що на самому краю гілки сидить маленька дівчинка, яку він і намагався врятувати. Півтори години уявна дівчинка ніяк не давала йому спокою. Ні вмовляння співробітників поліції, ні навіть мої власні доводи про шкоду повзання на деревах не переконали «деревомена» злізти ».

«Спаситель президентської дочки» за зовнішніми ознаками був явно не в собі, і очевидці, судячи з їх реплік на що з’явилися в Мережі відеозапису події, який припустив, що хлопець «під кайфом», викликали службу порятунку «Сова». Верхолаза спершу збиралися зняти за допомогою альпіністського спорядження, але потім пригнали автодрабину, по якій один з рятувальників піднявся наверх, перетягнув молодого уральця в люльку і благополучно спустив на землю.

Внизу 23-річного юнака чекала його мама, яка сильно переживала за свого сина, якого тут же передали до рук лікарів швидкої допомоги.

«23-річного чоловіка, який заліз на тополю, госпіталізували до обласного токсіикоцентру, – повідомили в диспетчерській швидкої. – За попередньою інформацією, причиною його дивної поведінки був прийом психостимуляторів ».

vmirechudes.com


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено