Підписуйтесь на оновлення у FB або VKВ американських магазинах тепер не буде худих манекенів

В американських магазинах тепер не буде худих манекенів

В американських магазинах тепер не буде худих манекенів. Найпопулярніша мережа американських магазинів одягу JCPenney прислухалася до критики суспільства і замінила манекени з нереалістичними пропорціями на ті, які зроблені на основі справжніх людських тіл. Залишилося дізнатися, чи допоможе це збільшити продажі.

В останні роки почалася ціла боротьба з непорушними для індустрії краси явищами, надмірною худорлявістю моделей, відретушованими зірками на обкладинках журналів і навіть манекенами. Активісти стверджували, що сучасні манекени володіють нереалістичними пропорціями тіла, які з одного боку дозволяють їм вигідно демонструвати практично будь-який одяг, в реальності що не підходить більшості покупців, а з іншого, викликати у людей комплекс неповноцінності.

Покупці, що мають зайві кілограми, невисокий зріст або які-небудь дефекти, при погляді на манекени з бездоганними пропорціями тіла відчувають себе не дуже здорово. А у підлітків з нестійкою психікою, як стверджується, взагалі може розвинутися дисморфічний розлад тіла, що призведе до анорексії або булімії.

Мережа JCPenney вирішила відповісти критикам і створити п’ятірку манекенів за зразком і подобою п’ятьох добровольців. Серед них – жінка в інвалідному візку, чоловік баскетбольного зросту, повна мати, карлик і молода людина, у якої ампутували обидві ноги. Манекени в точності повторюють всі особливості тіл добровольців, і вони вже з’явилися у вітрині магазина в Нью-Йорку.

До речі, JCPenney особливо критикували за схильність до надхудих манекенів, і тепер залишається дізнатися, наскільки більш реалістичні ляльки допоможуть збільшити продажі одягу. Експеримент, як повідомляється, триватиме до кінця серпня.


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Дещо нове ↓

загрузка...


1 коментар до публікаціїНаписати свій коментар
  1. Блять, тупая ожиревшая нация с мутировавшей демократией – негра негром не зови, пидораса пидорасом не зови, чурку чуркой не зови, жирного жирным не называй – и все варятся в этом тупом соусе

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено