Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЯк зраджують знаки Зодіаку: смішні подробиці та веселі факти

Як зраджують знаки Зодіаку: смішні подробиці та веселі факти

І відразу звично обмовимося. Якщо ти вважаєш, що «А мій не такий», то прифотошоп до тексту його фотку, роздрукуй, повісь біля голови і солодко зітхай перед сном, шепочучи в затишне плече: «Ти не такий».

Він сонно відповість: “Угу, так», і на ліжко ваше зійде зоряна благодать. А іншим – страждати!

Козеріг

Козероги зраджують невинно. Не в сенсі – зітхання і дитячий петтінг. А в сенсі: «ну а що я такого зробив?». І очима невинно хлоп-хлоп. Ось дружина, я її люблю, ось дівчина, я її хочу. Всі повинні бути задоволені. Особливо, з урахуванням того, що Козероги, як правило, не палятся. Якщо ж приперти Козерога до стінки незаперечними доказами, Козеріг відмазуватися не стане. Він потисне плечима, подивиться на тебе з подивом хірурга, що виявив в апендиксі золото інків, і скаже: «знаєш, а я б поїв». І ти підеш смажити картофан, розриваючись між спогадами про знахідку чужих трусиків в його кишені і установкою «не виправдовується, значить, не винен».

Водолій

Водолій зраджує емоційно. Так, що в усі боки летять тріски, слюні і кров. Водолію дуже некомфортно ховатися, тому йому підсвідомо хочеться, щоб всі про все дізналися, і цей кошмар вже як-небудь сам собою закінчився. Взагалі, Водолій – жахливо нещасна людина.На зради його штовхає тяга до різноманітності і пошуки чогось незвичайного. Але раз за разом виявляється, що у всіх жінок в трусах одне і те ж. Як Водолії доживають до старості у світі, який постійно завдає їм такі удари в спину, абсолютно незрозуміло.

Риби

Риби зраджують винахідливо. Направляючи багату фантазію на приховування власних горизонтальних подвигів, Риба здатна відмазатися в будь-якій ситуації. Припустимо, ти прийшла додому і виявила в своєму ліжку голу жінку. Зрада? Та як ти могла подумати! Це моя двоюрідна сестра, яка прийшла пішки з Закарпаття, де її побив чоловік, вона дико замерзла, тому зняла крижаний мокрий одяг і гріється під ковдрою. Вона  продовжує робити мені оральний секс? Та як тобі не соромно! Я просто дав їй антибіотики в таблетках, і ми їх пропихаємо, тому що у неї від стресу порушений ковтальний рефлекс. Це виглядає дико виключно в надрукованому вигляді. А коли це говорить Риба, то звучить більш ніж переконливо.

Овен

Овен зраджує жорстоко. Якщо його зловити, то він не стане відмазуватися, ось ще. Він сяде поруч, мрійливо закотить очі і скаже: «ти доросла дівчинка, ти повинна зрозуміти, ти б бачила її сіськи …». На твоє розпачливе лепетання “які цицьки, про що ти говориш, як ти можеш, у мене теж сіськи, між іншим”, – він візьме телефон, знайде фотку потрібних цицьок, протягне і скаже: ну, сама подивися. А потім ніжно візьме тебе за руку, прочитає лекцію про полігамію чоловіків і скаже, що ти йому, між іншим, теж дуже дорога.

Телець

Телець зраджує рідко, тому вважається найбільш надійним партнером з усіх знаків Зодіаку.Є тільки одна маленька (гаразд, велика) проблема – якщо Телець зрадив, значить, він закохався по-справжньому. І якщо решта знаків ще якось можуть розділити – тут я сплю, а тут моя сім’я, то Телець повинен неодмінно одружитися на секретарці, раз вже він її збезчестив. І ніякі психотренінги «як зберегти сім’ю» вже не допоможуть. Ланцюг не допоможе теж – рознесе стіну і втече. Тому Тельців бажано каструвати на наступний ранок після РАГСу – вони і без первинних статевих ознак відмінні чоловіки.

Близнюки

Близнюки зраджують по-свинськи. Ні, щоб виїхати на Таїті, переспати з тубілкою і померти від сифілісу. Де там. Близнюки вибирають статевих партнерів виключно з близького кола спілкування. Так, щоб сидіти за новорічним столом і розуміти – о, я всіх тут трахнув, як забавно. Втім, у Близнюків є й інша іпостась. Якщо тобі пощастило, то твій Близнюк не зраджує тобі взагалі – йому цілком вистачає фантазій. Тобто, коли ви сидите за новорічним столом, він прямо зараз когось подумки трахає. Ну так, «пощастило» – це завжди дуже умовне поняття.

Рак

Рак зраджує очевидно. Тобто, тобі навіть не потрібно знаходити в його телефоні відверті СМС. Як тільки Рак, зітхнувши, затягує баладу про недосконалість світу, про те, як нелегко будувати відносини з тим, кого любиш, і ось адже як цікаво буває – ще вчора людина була тобі чужою, а сьогодні – ріднішої немає, – пиши пропало. «Ріднішої немає» – це не про тебе.Взагалі, Раку зрада дається нелегко і йде він на неї неохоче. А якщо йде, то проблема не в тому, що у нього десь засвербіло, проблема в тому, що йому потрібна його Єдина (з великої літери). І поки це Десятиноге всіх жінок своїми клешнями НЕ перещупає, воно не зупиниться.

Лев

Лев зраджує несподівано рідко. Від Лева чого чекаєш? Що він заведе собі трійку рівноцінних самок, зіб’є їх в прайд і буде лежати в тіні баобаба, поки вони не притягнуть йому свіжу печінку антилопи гну. Але на ділі, Лев не любить витрачати зайві калорії на витирання чужих сліз, тому йому цілком достатньо знання, що ось ця і ось ця готові віддатися в будь-який момент. А поки не віддалися, у Лева немає моральних зобов’язань витирати їх соплі.Загалом, якщо твій Лев ледачий, то вбивати антилоп доведеться самостійно. Ну і будь ласка.

Діва

Діва зраджує, як Бонд. Джеймс Бонд. Якщо ти завела роман з одруженою Дівою, то ваші побачення перетворяться на сіті-квест, повний загадок. Ти швидко навчишся відгукуватися на «Антон, слюсар, СТО», а в твій зуб мудрості закладуть капсулу з ціанідом на випадок дзвінка дружини. Але не бійся, вона не подзвонить: Бонд свою справу знає. Діва точний, як Масляков, переконливий, як автоматичний пістолет Стєчкіна, і обережний, як вірусолог, який працює з генно-модифікованим зразком Ебола. Єдиний шанс дізнатися, що Діва тобі зраджує, це фраза: «Я люблю іншу, давай розлучимося».

Терези

Терези зраджують віртуозно. Вони можуть роками жити на дві сім’ї,  не особливо намагаючись ховатися, але все одно не палятся. Тому що володіють рідкісним умінням влаштувати все так, щоб всі були задоволені і не задавали питань. Крім цього, Терези дуже серйозно ставляться до шлюбних зобов’язань, і самі рідко виступають ініціаторами розлучення. Зрештою, навіщо ці рухи тіла в державних органах, якщо все й так дуже мило і зручно? Тому тут важливо визначитися: тобі потрібен вірний чоловік або чоловік, як такий?Якщо останнє, то нехай собі розважається, все одно нікуди не дінеться. Якщо припече – можна побити його держаком від швабри і відвести душу.

Скорпіон

Скорпіон не зраджує. Ні, серйозно. Зрозуміло, люди, трохи знайомі з зоологією, нічого хорошого від Скорпіона, за визначенням, не чекають. І дарма. Це наймиліше членистоноге з класу павукоподібних до любові і шлюбу ставиться дуже серйозно. І зрадити коханій для Скорпіона нонсенс. А ось те, що Скорпіон, собака (забудемо про зоологію, ну її), складний і може закохуватися по дванадцять разів за рік – так це, погодьтеся, зовсім інша історія.

Стрілець

Стрілець зраджує азартно. У Стрільців на дупі, як у вантажівок, велика табличка: «Стоп і поворот НІ». Якщо з’явиться можливість вляпатися в адюльтер, то Стрілець неодмінно вляпається, та так, щоб забризкати біологічними рідинами стіни, стелю, сусідів і центральну площу міста. Дізнатися про зраду Стрільця досить просто, причому, від спільних знайомих. І – іноді – до того, як зрада відбулася. Тому що Стрілець не втримається і розповість друзям, кого саме і в якій позі збирається оприбуткувати в наступний уїк-енд. Качалкою його, дитинко, качалкою.

 

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено