Підписуйтесь на оновлення у FB або VKВеселий лист чоловіка своїй дружині розчулив весь світ

Веселий лист чоловіка своїй дружині розчулив весь світ

«Я довго думав про це. Я не можу дозволити собі дружину як домогосподарку »- ці слова молодого батька підірвали Інтернет.

Лист чоловіка своїй дружині зворушило весь світ

Стівен Нелмс з дружиною Глорі разом вже більше трьох років. Після народження сина Езра, було прийнято рішення, що Глорі кине роботу заради турботи про дитину.Нещодавно Стівен написав на своїй сторінці зворушливий пост про дружину, який перевернув життя багатьох людей у світі – моментально поширившись по інтернету.

Лист чоловіка своїй дружині зворушило весь світ

Стівен пише “Моя дружина сидить вдома і піклується про сина щодня. Вона змінює його підгузники, годує його, грає з ним, укладає спати і втішає, коли він засмучений. І це лише частина її справ. Так, вона мати, і доглядати за своїм сином цілком природно. Але у всіх цих послуг є реальна грошова відповідність “.

Лист чоловіка своїй дружині зворушило весь світ

Стівен повністю розрахував у скільки обходилися б йому наймані робітники, які виконували б працю його дружини за рік: Середня зарплата няні – $ 36660 на рік.Послуги з прибирання будинку – $ 5200 на рік. Послуги персонального шопера (купівля продуктів і решти) – $ 13 520 на рік. Шеф-кухар – $ 12 480 на рік. Фінансовий асистент (розрахунок бюджету, оплата рахунків і т. д.) – $ 3900 на рік. Професійні взаємодії (ділові обіди і т. д.) – $ 900 на рік. Прачечна – $ 1300 в рік. «Разом отримуємо $ 73 960 на рік. Навіть незважаючи на те, що я враховував далеко не найвищі зарплати, все одно це занадто дорого для мене ».

Лист чоловіка своїй дружині зворушило весь світ

«І адже турбота про дитину передбачає ні лікарняного листа, ні вихідних, ні відпусток, які можуть отримувати всі ці хлопці, які заробляють по 70 тисяч на рік». Насправді мені соромно за весь той час, коли вона відчувала себе винуватою, купивши щось для себе.Мені соромно, що вона відчувала, ніби має менше прав на наші доходи, ніж я. Вона любить мене, любить мого сина і, звичайно, робить це не заради грошей чи визнання.Але потрібно пам’ятати, що її праця по дому об’єктивно оцінюється в 2 рази вище, ніж моя робота ».

Лист чоловіка своїй дружині зворушило весь світ

«Таким дуже дивним способом я намагаюся сказати, як сильно я ціную свою дружину і як мати моєї дитини, і як свою опору. Ти вартуєш більше, ніж всі дорогоцінні камені світу. І я не можу собі дозволити тебе. Ти – безцінна! ».

Лист чоловіка своїй дружині зворушило весь світ

ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено