Підписуйтесь на оновлення у FB або VKВ суворій Челябінській області РФ знайшли екстремізм у шкільних тестах на екстремізм

В суворій Челябінській області РФ знайшли екстремізм у шкільних тестах на екстремізм

Тести могли спричинити “порушення соціальної, расової, національної або релігійної ворожнечі”

Прокуратура Челябінської області знайшла порушення законодавства про протидію екстремізму в шкільних тестах на екстремізм, йдеться на сайті прокуратури.

Як повідомляється, тестувати школярів збиралася адміністрація міста Копейска.

“Управлінням освіти адміністрації Копейського міського округу в період з 17 по 22 березня 2015 було заплановано проведення тестування учнів 8 класів загальноосвітніх організацій міського округу на предмет виявлення агресивних і екстремістських настроїв у підлітків. Для проведення тестування в загальноосвітні організації розісланий тест, підготовлений педагогами-психологами , що містить ознаки екстремістської спрямованості “, – йдеться в повідомленні прокуратури.

На сайті повідомляється, що тест, який повинен був виявити “агресивні і екстремістські настрої у підлітків” міг спричинити “порушення соціальної, расової, національної або релігійної ворожнечі, а також порушення прав, свобод і законних інтересів громадян залежно від соціальної, расової, національної , релігійної або мовної приналежності або ставлення до релігії “.

Тестування було заборонено. Начальнику управління освіти адміністрації міста оголошено попередження.

www.segodnya.ua


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено