Підписуйтесь на оновлення у FB або VKТоп-10: Найсмішніші факти, які ви могли не знати про презервативи

Топ-10: Найсмішніші факти, які ви могли не знати про презервативи

Історія появи презерватива в якійсь мірі покрита таємницею, оскільки історики не можуть визначити, коли саме люди почали їх використовувати. Незважаючи на те, що вони іноді є предметом жартів, презервативи врятували безліч життів і є одним з найефективніших засобів підтримки громадського здоров’я.

10. Веганські презервативи

Як і в будь-якому іншому стилі життя, в веганстві є крайнощі. Вегани не вживають абсолютно ніяких продуктів тваринного виробництва, тобто не тільки м’ясо, а й молоко, яйця і мед. Етичні вегани уникають використання продуктів тваринного виробництва і в інших сферах життя. Вони не носять предмети одягу, виготовлені зі шкіри, і не користуються косметикою, протестовану на лабораторних тваринах. Жити відповідно до такого морального кодексу неймовірно важко, оскільки тварини використовуються безліччю способів. Як це не дивно, це також стосується і презервативів. Більшість компаній, що виробляють презервативи, виготовляють їх з латексу, виду гуми, і презервативів зі шкіри ягнят вже майже немає на ринку.

На перший погляд може здатися, що латексні презервативи відмінно підійдуть навіть закоренілим веганам, проте в більшості з них використовується казеїн, молочний білок. На радість закоханих веганів німецька компанія під назвою «Condomi» виробляє презервативи з використанням какао порошку замість казеїну. Цей обхід для вирішення веганскої проблеми з презервативами, безумовно, хороший, проте, на жаль веганів, казеїн міститься в широкому ряді інших продуктів, включаючи фарбу, клей і ліки.

9. Більшість презервативів занадто великі для індійських чоловіків

Перегляд порнографії, безумовно, дав багатьом людям грубо спотворене уявлення про середньостатистичний розмір пеніса. По правді кажучи, більшість з нас обдаровані трохи більш «скромно». На превеликий жаль індійських чоловіків їх розміри, як правило, припадають на нижній кінець спектру. У 2006 році дослідження розмірів пеніса, проведене Індійською радою з медичних досліджень, потрапило в заголовки газет, так як було виявлено, що приблизно у 60 відсотків опитаних індійських чоловіків пеніси були на кілька сантиметрів коротші стандарту, який використовується у виробництві презервативів. Ця невідповідність призвела до високого рівня випадків, коли презервативи розривалися або спадали (приблизно в 20 відсотках випадків). Це вже серйозна проблема, враховуючи поширеність СНІДу.

Ця проблема існує не тільки в Індії. У 2015 році міністерство охорони здоров’я Таїланду повідомило, що кількість захворювань, що передаються статевим шляхом, серед молоді зросло майже в п’ять разів за останні десять років. Згідно із заявою: «це пояснюється тим фактом, що всього лише 43 відсотки (підлітків) використовують презервативи, а також через те, що вони вибирають презервативи, які занадто великі для них, так як вони бояться насмішок з приводу невеликого розміру свого пеніса» .

8. «Презервативна» швидка допомога

Ця ситуація настільки поширена, що навіть стала частим кліше у фільмах. Ситуація несподівано приймає розпалений оборот і люди потрапляють в спальню. Трохи метушні і сумне усвідомлення того факту, що джентльмен забув поповнити свій запас презервативів в тумбочці. У фільмах це приводить до цікавих пригод (досить подивитися фільм 1997 року під назвою «Booty Call» з молодим Джеймі Фоксом (Jamie Foxx) в ролі персонажа на ім’я Банзая (Bunz)), проте реальне життя є більш прозаїчним і трагічним. Тим не менш, не варто засмучуватися, оскільки є порятунок! «Презервативна» швидка допомога, яка існує по всьому світу, принесе вам пачку презервативів швидше, ніж піцу.

Таку послугу пропонував студент-другокурсник університету Нью-Джерсі на ім’я Кайл Маккейб (Kyle McCabe), який доставляв презервативи за викликом протягом декількох хвилин в будь-який час дня і ночі по всьому студентському гуртожитку, надівши шолом з ліхтариком. Майстерний бізнесмен Маккейб брав по 3 долари за 1 презерватив і по 15 доларів за 10, в залежності від часу доби.Він також змушував своїх клієнтів підписувати відмову від претензій, що звільняє його від відповідальності у випадку, якщо презерватив не спрацює. Однак бізнес Кайла не можна назвати унікальним – у 2004 році сплеск хламідії серед молоді в Швеції надихнув працівників охорони здоров’я на створення трьох автомобілів, які терміново доставляли засоби захисту всім людям, які виявили себе в самому розпалі пристрасті без захисту.

7. Їстівний презерватив

Презервативи бувають безлічі видів, текстур, квітів і навіть смаків. Однак їстівних серед них немає. Тим не менш, власник ресторану з Гонконгу на ім’я Алвін Леунг (Alvin Leung) з «Bo Innovation» перетворив це поняття в страву під назвою «Секс на пляжі» (Sex on the Beach). «Секс на пляжі» нагадує те, що можна знайти на узбережжі Нью-Джерсі під час відпливу. «Секс на пляжі» це рожевий презерватив, зроблений з їстівних водоростей і аморфофаллуса коньяку (кореня, часто використовуваного для створення желатину), з основою з піску, зробленому з протертих в порошок грибів шиітаке. Мабуть для того, щоб відбити всякий апетит, кінчик презерватива заповнюється білою речовиною, отриманою із суміші на основі меду.

У той час як сучасні кухарі відомі різними божевільними витівками молекулярної гастрономії, закуска Леунг, мабуть, знехтувала усіма правилами хорошого тону. Тим не менш, його мета благородна. Шок від «Сексу на пляжі» покликаний привернути увагу до проблеми епідемії ВІЛ / СНІДу, а отримані кошти підуть на організацію боротьби зі СНІДом в Гонконзі.

6. Презервативи і католики

На відміну від більшості світових релігій, католицизм прямо забороняє будь-яку форму контролю народжуваності, в тому числі таблетки, аборти і навіть презервативи. Католицькі уявлення про секс і презервативи настільки сильні, що, коли сперма чоловіка проходить перевірку при лікуванні безпліддя, єдиним прийнятним способом для збору зразка є презерватив з проткнутими в ньому отворами, який повинен на ньому бути під час занять сексом з дружиною. Дебати про презервативи вирували протягом багатьох років, причому останні папи  (Бенедикт XVI і Френсіс), продемонстрували свою прогресивність, заявивши, що використання презервативів може бути моральним, якщо вони використовуються для запобігання поширенню таких хвороб як СНІД в спустошених хворобою країнах Африки, що знаходяться під пустелею Сахара.

Аморальність використання презервативів суворо засуджувалася католиками. Ірландія, по суті католицька країна, заборонила імпорт і продаж контрацептивів до 1979 року, коли вони стали доступними за рецептом лікаря. У 1985 році уряд Ірландії запропонував легалізувати продаж презервативів. Ця пропозиція викликала лють церкви, причому Дублінський архієпископ заявив, що такий закон стане початком «слизького шляху моральної деградації». Пропозиція була прийнята 20 лютого 1985.

5. Білл Гейтс (Bill Gates)

Магнат програмного забезпечення Білл Гейтс відомий своєю благодійністю, підтримуючи безліч різних благодійних організацій по всьому світу, в тому числі ті, які борються із захворюваннями, забезпечують безкоштовну освіту і підтримують розвиток сільського господарства. У 2013 році він оголосив про свій намір надати винахідникам гранти в розмірі 100 тисяч доларів на створення нових і поліпшених презервативів. Метою є створення ультратонких презервативів, які забезпечують максимальний рівень сексуальної насолоди, в той же час залишаючись безпечними. Ця мета грунтується на теорії про те, що багато чоловіків відмовляються використовувати презервативи через нестачу чутливості під час сексу.

На даний момент було виділено два гранти. Один відправився в Манчестерський Університет (University of Manchester), який створює презерватив, зроблений з ультралегкою форми вуглецю під назвою графен. Інший відправився в Орегонський університет (University of Oregon) для створення презерватива з поліуретану, який свого роду опечатує пеніс. Згідно з підрахунками, товщина такого презерватива буде в два рази менша найбільш тонкого комерційно доступного презерватива на сьогоднішній день. На відміну від інших благодійних цілей, які він активно спонсорує, Гейтс вважає, що поліпшення презервативів може допомогти зробити ціле багатство і залучити безліч інвесторів.

4. Легальність

Ірландія не є єдиною країною з юридичними обмеженнями на презервативи. У США також були двоякі відносини з гумками. У 18 столітті люди використовували кишки тварин, проте в 1839 році Чарльз Гудієр (Charles Goodyear) ввів спосіб вулканізації гуми і промисловість презервативів тут же розцвіла. Індустрії було завдано величезного удару в 1873 році, коли федеральний уряд прийняв закон Комстока, який забороняв перевіз поштою різних предметів, пов’язаних з сексом, в тому числі еротичну літературу, секс-іграшки і презервативи. Упередження проти презервативів (які, на думку деяких, стимулюють розбещеність) зберігалися протягом наступних десятиліть. Коли США вступили в Першу світову війну, вони були єдиною союзною державою, яка не забезпечувала свої війська презервативами, в результаті чого в армії США були зареєстровані тисячі випадків венеричних хвороб, таких як гонорея і сифіліс.

Навіть сьогодні, коли американці різного віку можуть придбати презервативи і в магазинах і поштою, зберігання презервативів може бути використане проти людей в суді. При арешті людини, підозрюваного в проституції, наявність у них презервативів розглядається як доказ злочину. На жаль, це призвело до того, що багато повій не носять з собою презервативи через страх утисків з боку поліції, ризикуючи таким чином, заразитися захворюваннями, що передаються статевим шляхом. Одне з найбільш прогресивних місць в країні, Каліфорнія, була одним з перших штатів, які заборонили використання наявності у людини презервативів проти неї в суді.

3. Презервативи, наносяться розпиленням

Як і будь-яка інша індустрія, виробництво презервативів завжди знаходиться в пошуку нової грандіозної ідеї. Незважаючи на те, що більшість презервативів випускаються у вигляді «одного розміру для всіх», є люди, які відчувають труднощі в підборі презервативів,  через незвичайний розмір або форму. Тому німецький викладач сексуального виховання на ім’я Ян Вінценз Краузе (Jan Vincenz Krause) розробив нову концепцію – презерватив, що наноситься розпиленням, який буде ідеально підходити кожному чоловікові. Прототипом Краузе була трубка, куди засовували пеніс і покривали захисним шаром рідкого латексу.

Тим не менш, в його дизайні було кілька проблем, найбільшою з яких був час, необхідний для висихання латексу – приблизно дві-три хвилини, чого достатньо, щоб втратити грайливий настрій. Однак Краузе також поширює свою власну лінію презервативів різних розмірів. У нього навіть є веб сайт, де чоловіки можуть завантажити таблицю розмірів, щоб виміряти свій пеніс і підібрати ідеальний розмір.

2. Олімпійські ігри

За всієї помпезністю і урочистістю Олімпійських ігор ховається підгрунтя з порочних зв’язків. Іншими словами, олімпійці займаються сексом як кролики. Це цілком зрозуміло. Заселення тисяч молодих людей на піку їхньої фізичної форми є рецептом для любові (або, принаймні, одного з її проявів). Насправді вражає те, наскільки вони активні. Під час Літніх Олімпійських ігор в Сіднеї у 2000 році брали участь 6582 спортсмени-чоловіки. Організатори поширили 70000 презервативів, що склало більше 10 штук на людину. Як це не дивно, їм довелося в терміновому порядку замовляти ще 20 000 штук, так як у спортсменів закінчилися роздані їм презервативи.

Наступні ігри були набагато більш щедрими в цьому плані. Організатори Зимових Олімпійських ігор у Сочі роздали 100 000 презервативів (приблизно 35 штук на одного спортсмена), а на Олімпійських іграх в Лондоні було роздано божевільна кількість в 150000 презервативів. Тим не менш, навіть цього було недостатньо, оскільки організатори Лондонських Олімпійських ігор знайшли відро несанкціонованих презервативів від австралійської компанії. На відрі було написано «Презервативи кенгуру для залози внизу».

1. Презервативи і холодна війна

Холодна війна, безсумнівно, була однією з найдивніших глав в людській історії. Такі спецслужби, як ЦРУ і КДБ працювали не покладаючи рук, щоб підірвати вплив і плани своїх ворогів. У той час як багато з їхніх схем припускали вбивство, інші були просто відверто смішними, наприклад, проект «Акустична кішка» (Operation Acoustic Kitty), в якому кішка з імплантованим мікрофоном повинна була використовуватися як шпигун. Звичайно, презервативи також були замішані в їх махінаціях.

Ходили чутки, можливо штучно, що Управління з питань координації політики (Office of Policy Coordination) ЦРУ роздумує над ідеєю скидання презервативів величезного розміру над територією СРСР з написом: «Зроблено в США. Середній розмір »як психологічної атаки. Цілком можливо, в цій історії є крихта правди. Управління з питань координації політики складалося з групи молодих чоловіків, що славилися своїми розіграшами і божевільними схемами, що включали плани по скиданню матеріалів над Радянським Союзом за допомогою повітряних куль. У якийсь момент директор ЦРУ пригрозив закрити все управління, якщо у нього на столі виявиться ще одна пропозиція, пов’язана з повітряною кулею. Який ефект зробило б розпалювання заздрості з приводу розмірів пеніса американців серед радянського народу на напружені відносини між країнами в епоху Холодної війни, залишається невідомим.
www.bugaga.ru


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено