Підписуйтесь на оновлення у FB або VK“Проклянемо Британію і осудимо королеву”: у Росії прокоментували заклики захистити Україну

“Проклянемо Британію і осудимо королеву”: у Росії прокоментували заклики захистити Україну

Російський журналіст Матвій Ганапольський прокоментував заяву королеви Великобританії Єлизавети про необхідність захисту суверенітету України. На думку журналіста, Росія в очах західного світу перетворюється на “зеленого важливого ведмедя”.

Про це Ганапольський пише у своєму блозі для ” Ехо Москви “:
“Звичайно, це дивно і дивно, що там відбувається в цій гейропі!
Королева, сама королева Британії Єлизавета друга заявляє: “Мій уряд продовжить чинити тиск на Росію, щоб забезпечити дотримання територіальної і суверенної цілісності України, і наполягатиме на повній реалізації мінських угод”

І це королева говорить у своїй тронній промові!

Звичайно, це неподобство, та й незрозуміло, чому вона це говорить. Зазвичай, королева не втручається в, так би мовити, мирські справи, що означає поточну політику. Ніяких коментарів і політичних завдань – таке правило королеви. У тронній промові, зазвичай, вона зачіпає загальні теми, висловлюючи загальні побажання, не більше. І раптом: “Україна”, “Мінські домовленості”, “цілісність” …

Зрозуміло, що до неї прийшли і все це в її царствені уста вклали. Ось так у цій гейропі схиляють до порушення вікових правил і традицій. Я навіть можу назвати того, хто схилив. Його прізвище Кемерон, а звуть Девід. Проклятий прем’єр, який продовжує традиції ненависті до Росії. Ненависті, яка йде з давніх часів, що талановито описав у своїх телевізійних фільмах журналіст Михайло Леонтьєв.
Я думаю, що у відповідь ми разом і дружно проклянемо Британію і осудимо королеву.

А наш славний міністр Лавров скаже щось уїдливе, і повчить королеву, як себе слід вести монарху.
Але є проблема. Розумієте, ми, звичайно, білі і пухнасті. А Путін взагалі солодкий зайчик. І нашу політику підтримують 86% Росіян. Але це усередині, самі для себе.

А зовні ми як все той же ведмідь з атомною бомбою. Ну, може вже не з бомбою. Може просто такий зелений важливий ведмідь, але все одно ведмідь – агресивний і моторошний. Готовий до агресії та насильства. І до такої міри ми так сприймаємося, що навіть королева не витримала і сказанула про нас таку гидоту.

Звичайно, Кремлю на англійську монархію наплювати. Нам і на свою було наплювати – розстріляли, так ще англійську слухати!

І на цьому можна було б тему закрити, але допитливий громадянин, не до кінця отруєний пропагандою, раптом запитає: “А що ми таке зробили, що виглядаємо такими лиходіями?”
І ще запитає: “А може вистачить бути ведмедем. Навіть ввічливим?”
Громадянин буде правий.
Тільки йому ніхто не відповість.
Лише з зомбоящика буде чутно дикі крики.
Це люди в прямому ефірі перетворюються на тварин.
Навіть не в ведмедів, а набагато гірше “.

obozrevatel.com


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Усього коментарів: 4Написати свій коментар
  1. Прокляни своего хУТИНА и руЗЗких наемников убивающих украинцев которые хотели поменять власть воров (хотя залезли другие) но другая история.

  2. Александр, внимательно перечитайте слова Матвея Юрьевича еще раз, уловите его сарказм… Кстати этот Матвей ведет эфир на украинском радио Вести… рекомендую….
    ПыСы. Пукина он, иначе чем *йло, не называет….

  3. Кацапы, вас ненавидят во всем мире, так что ваши дни псы сочтены.

  4. Для Матвея Ганапольского. Будьте внимательнее при подаче материала. Ваша доля вины есть в ошибке коммента “саша”, которого правильно поправил “Алекс”. Я тоже хотел возмутиться, не дочитав до конца. Но, через определённое усилие, дочитал и понял, что зря Вас заподозрил в пособничестве Карлику.

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено