Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЧому бути батьками так тяжко: веселі факти і смішні подробиці

Чому бути батьками так тяжко: веселі факти і смішні подробиці

Коли тітоньки морщать носи при вигляді тридцятирічних бездітних ровесниць, вони просто заздрять … О. Відчуваєте, як на екрани монітора війнуло ненавистю від юних і не дуже мам: «Дури якісь, і дітей у вас немає»?

Є у нас діти, ми просто чесні. І причини не народжувати дітей досить багато, наприклад:

Власне, пологи

Та ну, кажуть, дурниця, кажуть, ти через пару місяців вже забудеш, як це було, і захочеш ще раз. Oh, really? Верблюд вилазить з вушка голки набагато швидше і ефективніше, ніж твій спадкоємець з тебе. Знаєте, яка найпоширеніша фраза у тітоньок в пологовому будинку, коли вони діляться з товаришками пережитим? Ось така: «А як мене зашивали, я взагалі не відчула». Тепер представляємо – якщо ти не відчуваєш, як в твій потаємний грот сунуть хірургічні голки, що ж ти пережила до цього?

Сон

Виписка з пологового будинку багатьма сприймається, як закінчення пекла. Це психіка так захищається. Насправді, якби дівчатка знали, що буде вдома, вони б зламали собі ногу, руку або голову, щоб залишитися в лікарні на довше. Справа в тому, що добрі тітоньки в пологовому будинку можуть забрати дітей на ніч і дати тобі поспати. Удома ж добрих тітоньок немає, зате є очманілий і розгублений чоловік. За невблаганними аксіомами буття, сплять тільки ті батьки, у яких великий будинок, дитяча на іншому поверсі і зламана радіоняня. Сплять, як правило, тільки одну ніч, на ранок виявляють мокрих, багряних від крику немовлят, б’ються головою в стіну від сорому, купують нову радіоняню і більше не сплять ніколи.

Дезинфекція

Дитина, яка цілодобово кричить – це ніжне щастя в порівнянні з дитиною, яка плазує і мовчить. Тому що, якщо дитина вміє повзати і мовчить, до ворожки не ходи, вона знайшла відро для сміття. Або освоює поличку з зимовим взуттям, яку ти забула вимити хлоркою і протримати пару годин в автоклаві, щоб жодна бактерія не пережила. Відповідно, твій день перетворюється в квест: «знайди порошинку і убий її». Потім ти йдеш гуляти, підставляєш обличчя сонечку, зітхаєш майже щасливо, опускаєш очі і бачиш, що твій малюк виявив в пісочниці собачу какашку. І їсть.

Свобода

За кордон? Автостопом по Галактиці? Все, забудь. Ні, в принципі, у світі є достатня кількість людей, які не заморочуються і беруть новонароджених дітей в навколосвітню подорож. Вважається, що такі батьки – розумнички і спіткали дзен. Ну, дзен вони, можливо, і спіткали, але про закони карми, очевидно, забули. Тому що у карми скрізь є вуха, і вона відмінно чула внутрішній крик двохсот осіб, які летіли з цим немовлям у літаку на Мадагаскар.

Страх

Бездітні люди на пляжі загоряють і радісно плескаються в теплій воді. Батьки на пляжі панікують. Навіть якщо малюк плаває з дня виписки з пологового будинку. Це ж не ванна, це страшна стихія, дай, я вчеплю тобі нарукавники, а раптом сюди запливе акула, я читала, що вони запливають в прісноводні водойми, ну і що, що озеро, ну і що, що під Києвом? Гаразд, акула, може, не допливе, але сом … поїхали додому, коротше.

Падалка

Виховательки в дитячому садку і вчительки початкових класів – це такі спеціальні люди, які мстять людству в особі батьків за низькі зарплати і сумовитий соцпакет. Нічим іншим не можна пояснити, чому семирічній дитині задають додому зробити макет Верховної Ради з пластиліну, пінопласту і зубочисток. На годиннику половина п’ятого ранку, а ти майстриня..

Майно

Косметика в небезпеці. Туфлі, каблуки, бусики, господи, це були мої бусики. Все, забудь. У тебе немає більше нічого свого. Зате є стіни в орендованій квартирі і огризок стійкої помади. Дуже стійкої помади, господи, а з губ вона все-таки змивалася.

Агресія

Ти все життя мала славу флегматика. Ха-ха-ха. Тепер тобі тривожно часто хочеться когось вдарити. Цих тупих дітей в пісочниці. Цих тупих тіток в черзі. Цю тупу вчительку. Цих тупих бездітних подруг, які тебе не розуміють і взагалі якісь дурепи, як я раніше не помічала. Тупих авторів подібних статей. Їх усіх хочеться вдарити, розстріляти і плюнути на їх трупи.

Особистий простір, бабусі та інші люди

Малознайома тітонька, яка одного разу народила твого мужика, ходить по твоєму дому, підтискаючи губи, бо в тебе пилюка. А В ТЕБЕ НЕМАЄ ПИЛЮКИ! Всі претендують на твої речі, на твої чашки, на твою дитину і на твоє місце в кріслі. Тільки якщо у тебе немає дітей, твій халат і через двадцять років залишиться твоїм. І ти не застанеш одного разу незнайому дівчину в твоєму халаті, на твоєму балконі, яка курить твої сигарети.

Склянка води

Стакан води – це такий міф. Сувора реальність діє в чіткій відповідності з анекдотом, коли старий єврей, біля смертного одра якого зібралося гучне сімейство в кількості двохсот персон, сумно оглядає цей натовп і тихо мовить людським голосом: «А пити-то й не хочеться»

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено