Підписуйтесь на оновлення у FB або VKДепутат в листуванні з коханою назвав Верховну Раду цирком: фотофакт

Депутат в листуванні з коханою назвав Верховну Раду цирком: фотофакт

20 травня під об’єктиви фотокамер потрапило листування народного депутата Євгена Геллера, який представляє групу «Відродження».

У Фейсбуці спільноти «євромайдан» опублікували знімок його листування з коханою. На самому фото досить складно розібрати слова, але в «Евромайдані» стверджують, що Геллер листувався зі своєю коханою і написав їй, що він змушений сьогодні сидіти в цирку під назвою «Верховна рада».13_resultНагадаємо, що всього тиждень тому в Раді затих скандал з смсками іншого депутата Андрія Мірошника, якого зловили на листуванні з коханкою. Його листування зафіксував фотокореспондент  Українських Новин  Богдан Бортаков. Якщо судити по фото, Андрій з родиною зібрався на Мальдіви.Поїздка обійдеться по «спеціальним курсом» 22,75 грн. / Євро в 234 тис. Гривень. На що депутат відповідає: «Шефу по 300 сказав. Він подумає. Для інформації ». Хитро придумано.

Але раптово тему Мальдів витіснила якась Ольга: «Часу мені не даєш, моє серце зараз з сім’єю, ти знаєш, мені дуже важко, тобі теж, спусти поки все на гальма, плізз, я приїду поговоримо».

Цього ж дня стало відомо, від Мірошника пішла дружина, подавши на розлучення. 24 квітня Мірошник добровільно склав мандат, а 13 травня депутати Верховної Ради з п’ятої спроби проголосували за позбавлення його депутатських повноважень.

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Усього коментарів: 2Написати свій коментар
  1. Скорее паноптикум, хотя “цирк”- тоже неплохо..

  2. А “зарыть” этого подора не пробовали? я бы с чувством исполненного долга!!!! Козел, кто это пишет, подонок, кто обнародует!!!

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено