Підписуйтесь на оновлення у FB або VK10 вимог до жінок, за які давно варто відправити до лісу по гриби: сміх та й годі

10 вимог до жінок, за які давно варто відправити до лісу по гриби: сміх та й годі

Не так- просто бути жінкою, виявляється. Тому що жінка завжди, комусь і щось винна. З раннього дитинства повинна вести себе пристойно, вчитися на одні п’ятірки і не лазити по деревах. Тому що “Ти ж дівчинка!”

У дитинстві всякі безглузді вимоги нас хвилювали мало, бо на те воно і дитинство, щоб бігати босоніж по якомусь будівництву і уявляти себе Чингачгуком, встромивши в косу голубине перо.А тепер, знаєте, якось занадто. Тому що від дорослої дівчинки вимагають нездійсненного.Ось такого, наприклад.

Будь жіночною

Хочеться тріснути по голові чимось важким і заволати «Ееей, МакФлай, є хто вдома ?!».Якщо народилася жінкою, то куди жіночніше вже? Ще одну пару цицьок відростити, чи що? І ось тут починається: бути жіночною – це бути такою, бути сякою .. Друзі, громадяни! Ви вже визначіться, перш ніж вимагати. А то в одних жіночність – це щоб спідниці, локони і принадність, яка дурочка, а в інших – щоб семеро дітей було і повний бідон борщу. Нам що, розірватися, чи що?

Будь доброю господинею

І це в наш час, коли космічні кораблі борознять, ну і так далі. Вимога безглузда, тому й нездійсненна. От є жінки, яким подобається бути домогосподарками: гратися в різноманітні системи типу флай-леді і приручати машинки для виготовлення пасти. Справа хороша. А іншим це навіщо? І, головне – коли? Ходиш до школи(університет, робота), ходиш, а потім – бац! – Друга зміна? У плити або з віником. А жити коли? Коли жити, ми вас питаємо?

Будь розуміючою

І всепрощаючою. Окей. Ми готові все-все розуміти і все-все прощати. Тільки, будь ласка, ви тоді на нас моліться і приносьте нам жертви. Тому що всепрощення і розуміння – це туди, в ноосферу, населену різноманітними богами. Це у них така опція за замовчуванням вшита – ну, якщо ви як слід покаєтеся. А у нас цієї опції немає. Є речі, які ми розуміти не хочемо і не будемо. Не подобається? Напишіть у Спортлото.

Будь сексі

Це неможливо. Фізіологічно. Ми по-іншому влаштовані. У вузькому колі затятих циніків (які медичний закінчували) в ходу дивний термін – «овуляційна краса». Кілька днів на місяць ми правда прямо-таки випромінюємо секс. І ми хочемо. І ми такі прекрасні в цей момент, що слів немає. А весь інший час – нє-а. Тобто, хороший секс – це ми завжди можемо, але щоб світитися цією сексуальністю – дулі. А те, що називається «бути сексі» – всі ці шпильки, відверті сукні та призовні погляди – все це погано закінчується. У кращому випадку – переломом щиколотки. У гіршому – нападом в темному провулку.

Будь скромною

Не висовуйся, тобто. Скромність прикрашає дівчину. Залишається зрозуміти, як це поєднати з вимогою «Будь сексі».

Будь хорошою матір’ю

Як ?! Ось почитаєш про те, хто така хороша мати – це ж робот. Байдужа і невтомна. Вона ніколи не спить, ніколи не відчуває жодних емоцій, окрім розчулення, а в голові у неї не мозок, а пухкий довідник по вирощуванню ідеальних людей. З дитиною хорошої матері ніколи нічого не трапляється. Вона здорова, добре вихована і ніколи не вередує. Тобто – вона теж робот. Знаєте, що ми говоримо своїм подругам, які відчувають себе загнаними в кут?«Ти – досить хороша мати». Достатньо хороша. Тому що просто хороша – вона не людина, ні. У всякому разі, вимоги до неї – нелюдські.

Будь загадковою

А потім вони кажуть нам «Вас, жінок, хрін зрозумієш». А потім вони кажуть нам «Жіноча логіка – незбагненна». А потім вони кажуть нам «А прямо сказати ти не могла ?!». Вам цього мало, зайчики? Ще відсипати?

Будь беззахисною, але сильною

Худою, але з формами. Блондинкою, але щоб з чорним волоссям. Зеленоокою, але щоб дивилася синіми очима. І взагалі – піди туди, не знаю куди.

Будь слухняною

Так буде боятись дружина чоловіка свого і так далі. Дозвольте, але послух властивий, в основному, собакам. Іноді – дітям. У всякому разі, від них цього вимагають. А нічого іншого не вимагають, ні. Оскільки поразка в правах автоматично означає поразку в обов’язках. Так що або хрестик зніміть, або труси вдягніть. Або жінка слухняна, або вона – все інше. Разом – ніяк.

Будь мудрою

Мудра жінка володіє всіма перерахованими вище якостями, зрозуміло. Як їй це вдається – велика загадка. Тобто – ми приблизно розуміємо, як. Ніяк. Саме тому так популярні всякі там гуру жіночності, знавці Вед та інші Валяєві. Вони ж пишуть ненаукову фантастику, а це всім цікаво. Ось так почитаєш – і відразу захочеш стати мудрою жінкою. Справжньою жінкою. З великої літери. Як у дитинстві мріяла стати ельфійською принцесою, королевою воїнів або лисичкою-перевертнем. І стала ж! На годинку, поки гра була цікавою. Ось і з мудрою жінкою – та ж фігня.

Джерело


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Усього коментарів: 3Написати свій коментар
  1. эту статью наверно писала неудачница-феминистка

  2. хотел тоже написать что и первый)))))) просто скопирую–эту статью наверно писала неудачница-феминистка

    • А коментарі, мабуть, писали чоловіки невпевнені в собі і без почуття гумору. Хлопці, давайте жити дружно)))

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено