Підписуйтесь на оновлення у FB або VK18-річна австралійка Медлін Стюарт з синдромом Дауна підірвала Інтернет

18-річна австралійка Медлін Стюарт з синдромом Дауна підірвала Інтернет
Історія 18-річної австралійки Медлін Стюарт (Madeline Stuart) буквально підірвала Інтернет.Дівчина з синдромом Дауна не просто навчилася повноцінно жити, незважаючи на недугу, але й має амбітні плани на майбутнє. Схуднувши на 20 кг завдяки здоровому харчуванню і заняттям фітнесом, вона вирішила стати моделлю !

 

18-річна Медлін Стюарт - майбутня модель
18-річна Медлін Стюарт – майбутня модель


Знайти своє покликання в житті людям з особливими потребами непросто. Часом їм доводиться боротися не лише з власною хворобою, але і з тими стереотипами, які міцно вкоренилися в суспільстві.Розанна, мама Медлін, натерпілася за роки, нерідко їй доводилося стикатися з упередженим ставленням до дочки, виносити награне співчуття з боку друзів і випадкових знайомих. Насправді ж жінка переконана, що у неї найкраща дитина в світі, і що в день народження Медлін вона виграла щасливий квиток.

Симпатична і фотогенічна модель з синдромом Дауна
Симпатична і фотогенічна модель з синдромом Дауна

 

Медлін Стюарт присвятила життя спорту
Медлін Стюарт присвятила життя спорту


Розанна завжди повторювала доньці, що та у неї найкрасивіша, весела, розумна, добра і чарівна. І була права: дівчина виросла чуйною, щирою і комунікабельною. Медлін з дитинства захоплюється спортом, кілька років вона займається танцями, плаванням, із задоволенням грає в баскетбол і крикетом. У підлітковому віці вона зрозуміла, що потрібно боротися з надмірною вагою і стала дотримуватися здорового способу життя: правильно харчується, відвідує спортзал 5 разів на тиждень. Результат не змусив себе довго чекати – Медлін вдалося схуднути на 20 кг!

Амбіційна дівчина мріє стати професійною моделлю
Амбіційна дівчина мріє стати професійною моделлю


Досягнувши такого результату, Медлін вирішила, що хоче стати моделлю. Зараз вона активно зайнята пошуком агентств, які б хотіли працювати з таким типом моделей. Дівчина вважає, що це прекрасний спосіб боротися проти упередження і дискримінації, яка існує в суспільстві по відношенню до людей з подібним діагнозом. Розанна впевнена, що, якщо мрія її дочки здійсниться, вона підкорить мільйони сердець і навчить людей тому, що дійсно важливо.

Неймовірне перетворення Медлін Стюарт
Неймовірне перетворення Медлін Стюарт

 

Медлін Стюарт присвятила життя спорту
Медлін Стюарт присвятила життя спорту


Хочеться вірити, що зірка Медлін Стюарт засяє на «модному» небосхилі.

www.kulturologia.ru


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено