Підписуйтесь на оновлення у FB або VKСмішні кіноляпи, які ви не помітили

Смішні кіноляпи, які ви не помітили

Майже в кожному фільмі уважний глядач виявить пару-трійку помилок, допущених творцями – іноді випадково, а часом і навмисно.

Ось і ці знамениті кінострічки і телесеріали не стали винятком.

1. Пірати Карибського моря: Прокляття «Чорної перлини »

Коли Джек Горобець стоїть за штурвалом і каже «На палубу, ви, собаки», за його правим плечем видно члена знімальної групи у білій футболці, ковбойському капелюсі і сонцезахисних окулярах, що дивиться на море.

1_result

2. Безславні виродки

У німецького фельдфебеля, якого до смерті б’ють бейсбольною битою, зникає з форми і знову з’являється під час пострілів нагрудний знак.

2_result3. Міцний горішок

Коли терористи запускають ракети в броньовану машину, то вони двічі розбивають одне і те ж вікно.

3_result4. Месники

Під час фінальної битви проти Чітаурі Капітан Америка отримує поранення.Коли Тор допомагає йому піднятися на ноги, то ми можемо розглянути значні пошкодження на його костюмі – трохи нижче зірки з правого боку. Пізніше, коли Залізна Людина знищує корабель Чітаурі, всі сліди пошкоджень костюма зникають.

4_result5. Історія іграшок

Коли іграшка на ім’я Ніжки опускає Каченя вниз через отвір, на місці якого була лампочка, щоб подзвонити в дверний дзвінок, то можна помітити, що сама лампочка була значно більшою отвору. Однак іграшці з легкістю вдалося витягнути її наверх.

5_result6. Термінатор

Коли викрадена поліцейська машина Термінатора з’являється поруч зі стоянкою, то на її дверцятах можна прочитати наступний девіз «to care and to protect» («піклуватися і захищати»). Після автокатастрофи гасло на машині вже говорить «Dedicated to serve» («Покликані служити»). Оздоблення автомобіля і поліцейська емблема також змінилися.

6_result7. Форрест Гамп

У сцені, де Форрест відвідує Дженні (і знайомиться зі своїм сином), праска на прасувальній дошці за її спиною спочатку піднята, а потім опущена. А ще дитячий малюнок на задньому плані зникає.

7_result8. Назад у майбутнє

Під час погоні лівійців за Марті, великим планом була показана приладова панель автомобіля. У перший раз одометр, що відлічує кілометри, показував цифру 33064.2, а спідометр 88.8; вдруге свідчення знижуються до 33061.8 і 86.4. Кілька секунд потому ми бачимо, як він повертає за ріг, і пробіг знову зменшується з 33,061.8 до 32,994.4. Насправді були показані два різних прилади.

8_result9. Сутінки

Підвісний мікрофон відображається з склі пікапа.

9_result10. Друзі

Сорочка Джоуї кардинально видозмінилася.

10_result11. Секс у великому місті

Люди в автобусі зникають.

11_resultПара кадрів без коментарів:12_result13_result

 

vmirechudes.com

 


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено