Підписуйтесь на оновлення у FB або VKЦя собака усиновила покинуте дитинча. Ви будете здивовані, коли дізнаєтеся кого саме!

Ця собака усиновила покинуте дитинча. Ви будете здивовані, коли дізнаєтеся кого саме!

У тваринному світі час від часу зустрічаються історії, які змушують всіх нас здивуватися. Як, наприклад, цей випадок, який стався в одному із зоопарків кілька років тому. Іноді , буває так, що матері-тварини відмовляються від деяких своїх новонароджених діток. Вони не хочуть їх годувати і відштовхують від решти групи малюків. Щось схоже сталося і з цим малятком-шимпанзе.

Після того як недбайлива матуся кинула свою дитину, працівник зоопарку забрав малюка додому, щоб подбати про нього. Але несподівано для всіх його собака, яка теж нещодавно стала мамою, прийняла шимпанзе як рідного.

Цей кинутий малюк знайшов собі нову маму.

1_resultПо очах видно, як сильно він її любить.2_resultМавпочка все повторює за цуценятами.3_resultІ навіть спить з ними.4_resultЗ годуванням, правда, справи не завжди йдуть гладко.5_resultАле в тому, що йому добре в новій сім’ї, немає ніяких сумнівів!6_resultЦі фото говорять самі за себе. Як добре, що для тварин деколи немає різниці, кого любити і виховувати. Адже всі дітки заслуговують мати сім’ю і батьків. Поділися цією зворушливою історією зі своїми друзями!

Imgur ; ofigenno ; vmirechudes.com .


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено