Підписуйтесь на оновлення у FB або VKДівчина, яка не підозрювала про те, що вагітна, народила в літаку

Дівчина, яка не підозрювала про те, що вагітна, народила в літаку

Ця неймовірна історія сталася в літаку, який летів з Канади до Японії. Ада Гуань і її чоловік Уеслі Бренч летіли рейсом 009 «Аїр – Канада».

1_resultАда відчула себе дуже погано під час польоту, вона почала скаржитися на сильні болі в шлунку, які буквально скручували її навпіл. Раптом вона сказала своєму другові «Щось випало з мене!» І коли Уеслі подивився вниз, то побачив голівку дитини. «О Боже мій, здається, ми стали батьками!»

2_resultВсе б було не так дивно в цій історії, якби не одне «але» – Ада і Уеслі не підозрювали, що у них скоро буде дитина. За час вагітності в Ади не було жодного симптому, і вона поняття не мала, що носить під серцем малюка.

3_resultАле що найбільш неймовірне, за словами матері Ади Гуань, останній тиждень її турбували сильні болі і постійні гази в животі. Увага, за два тижні до польоту вона зробила тест, який був негативним, і сходила на огляд до гінеколога! На щастя Ади і її малятка, яке народилася на 38-му тижні, на борту виявилися цілих три лікарі, які не тільки прийняли пологи, але й оглянули дитину.4_result5_result

6_resultДівчинку, яка народилася на борту 009 Аір-Канада, назвали Хлоя. Вона народилася прямо над Гаваями і може бути повноправною громадянкою як США, так і Канади.

Чого тільки не буває в цьому світі!

Джерело: globalnews; marketium


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Усього коментарів: 2Написати свій коментар
  1. Уважаемая редакция. Вы же скопировали этот материал на сайте В мире чудес. почему бы не казать также истоничник откуда взяли идею и материал?

  2. Бред! И не может такого быть. Кто был беременным и рожал, тот поймет/

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено