Підписуйтесь на оновлення у FB або VKУ Росії напишуть окремий закон про те, де і як виконувати гімн

У Росії напишуть окремий закон про те, де і як виконувати гімн

У Росії мають намір внести законопроект, який визначить, коли і в яких цілях можна буде використовувати гімн РФ та іншу російську державну символіку.

Передбачається, що в разі їх некоректного використання до порушників будуть застосовуватися покарання. Про це повідомляють російські ЗМІ. Пише “Експрес” з посиланням на «Преса України».

Член комітету Держдуми з конституційного законодавства Вадим Соловйов повідомив, що державні символи Росії необхідно захищати від будь-якого спотворення і некоректного використання. Як він розповів, гімн РФ найчастіше використовують в якості рінгтона на мобільних телефонах. «Його використовують і в рекламних цілях, в інтернеті. Гімн Росії – один із символів нашої держави, патріотизму, і зміст його полягає в тому, що він представляє нашу країну, бере участь у патріотичному вихованні населення. Коли гімном країни торгують, це некоректно, з моєї точки зору. Я не виключаю, що ми підготуємо проект відповідного закону і внесемо в Держдуму», – повідомив Соловйов.

На думку політика, цей законопроект повинен закріпити, у яких цілях можна використовувати гімн та іншу державну символіку, а в яких ні. В іншому випадку, необхідно буде ввести покарання.

/expres.ua/


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


1 коментар до публікаціїНаписати свій коментар
  1. В РУССКОМ САРТИРЕ спеть гимн расеи -он подходить для этого…

Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено