Підписуйтесь на оновлення у FB або VKТоп-10: Найбезглуздіші акції на спір в ресторанах по всьому світу

Топ-10: Найбезглуздіші акції на спір в ресторанах по всьому світу

Акції на спір в ресторанах є величезними рекламними акціями для господарів закладів та інтригуючими подіями для клієнтів. Ці запрошення з’їсти надзвичайно величезні порції популярних страв з меню за певний час або ж без тимчасового обмеження залучають нових клієнтів і отримують широкий розголос.

Насправді, в англомовному світі акції на спір в ресторанах стали надзвичайно популярними і навіть намагаються переплюнути один одного, пропонуючи безліч видів акцій на спір у вигляді страв на сніданок, обід і вечерю, а також десертних страв. Ці акції обіцяють клієнтам, що вони скоріше збільшать їх живіт, ніж розорять гаманець.

Власники ресторанів і клієнти вважають, що якщо вони насолоджуються якимись стравами з меню в невеликих порціях, то їх почуття задоволення від їжі збільшиться прямо пропорційно збільшенню порції. Клієнтів приваблює можливість безкоштовно поїсти, а також домогтися свого роду популярності у вигляді своєї фотографії на стіні ресторану. Такі фотографії є ​​ініціативою для інших клієнтів, дозволяючи їм забути про те, що, образно кажучи, їх очі більші, ніж їхні шлунки.

Однак, якщо не брати до уваги те, що приваблює клієнтів, якість їжі залишається найважливішим інгредієнтом в сучасних акціях на спір в ресторанах. Ніхто не захоче піти в ресторан і заплатити сто доларів за 2,7 кілограма зажарених, запечених або ж зварених комах, беручи участь в акції, суть якої полягає в тому, що гроші будуть повернуті, якщо клієнт з’їсть все з тарілки. Нижче представлені десять найпопулярніших у світі акцій на спір такого плану на сьогоднішній день:

10. Японський ресторан Комачі (Komachi Japanese Restaurant): Локшина швидкого приготування

Локшина швидкого приготування! Пам’ятаєте ті часи, коли ви були бідні і їли таку локшину сім разів на тиждень? Японський ресторан в місті Сідней, Австралія під назвою Комачі вважає ті часи щасливими моментами. Їх блюдо для акції на спір складається з двох літрів супу, близько 900 грамів локшини швидкого приготування і здорової добавки з овочів і м’яса.

Іншими словами, за одну годину ви з’їсте стільки локшини, скільки з’їли б за сім діб у важкі часи. Якщо ви впораєтесь з блюдом, воно буде для вас безкоштовним, крім того, ви отримаєте сертифікат на 100 доларів на додаткові обіди. У той час як поживу цієї страви складно назвати нездійсненною задачею, ресторан заявляє, що за останні тринадцять років лише тридцять дві людини з більше шестиста, змогли доїсти блюдо до кінця.

9. Ресторан «Corner Cafe», Великобританія: Монструозний Мега Сніданок (Monster Mega Breakfast »

Англійці люблять свій сніданок і на даний момент акції ресторанів на спір , що включають в себе їжу, що подається на сніданок, є найбільш популярними. Їх рекламують навіть у газетах і по телебаченню, причому кожне кафе, паб або закусочна намагаються переплюнути один одного.

Головним хітом на сьогоднішній день є «Монструозний Мега Сніданок» із закладу «Corner Cafe» в Портісхед (Portishead). Блюдо включає в себе шість ковбасок, шість скибочок бекону, чотири яйця, два омлети (по три яйця в кожному омлеті), чотири шматки кров’янки, чотири деруни, чотири порції грибів, два ковша квасолі, два ковша консервованих помідорів, одну миску чіпсів, чотири шматка тостів, чотири шматки смаженого хліба, дві скибочки хліба з маслом і один молочний коктейль.

У всій порції міститься ні багато, ні мало 7778 калорій, від яких точно може статися серцевий напад.

8. Кафе «Все Дуже Смачно» (It’s All So Yummy Cafe), штат Теннессі: Акція на спір «Гора морозива» (Rocky Top Ice Cream Challenge)

Якщо ви ласун і їсте за вісьмох, то можливо вам припаде до смаку акція на спір «Гора морозива» від кафе «Все Дуже Смачно», порція морозива, як жодна інша. Морозиво складається з шістнадцяти кульок морозива, трьох тістечок, трьох бананів і різноманітних топінгів. Якщо ви зможете з’їсти це все протягом години, то вам не доведеться нічого платити. Крім того, ви ще багато годин будете в піднесеному настрої від величезного обсягу з’їденого вами цукру. Є й альтернативний варіант, візьміть частування додому, дайте його дітям і дивіться як вони граються, переповнені цукровим азартом.

7. Заклад «Jack-N-Grills», Денвер: Акція на спір «трьохкілограмовий буріто» (Seven Pound Burrito Challenge)

Американці люблять свою їжу на сніданок, як і багато інших народів, проте зростаюча популярність мексиканської їжі найчастіше означає зростаючу популярність екстремальної мексиканської їжі. Наприклад, варто звернути увагу на акцію на спір «трьохкілограмовий буріто» від закладу «Jack-N-Grills».

Довжина повністю приготованого блюда дорівнює довжині передпліччя дорослої людини. Воно складається з семи картоплин, дванадцяти яєць, півкіло картоплі, цибулини, сиру і чилі. Якщо вам вдасться впоратися з цією стравою повністю – вона дістанеться вам безкоштовно, крім того вашу фотографію помістять на Стіну Слави. Крім цього, заклад пропонує особливий приз для учасниць.

6. Заклад «Corned Beef House», Торонто: Акція на спір «Яловича солонина» (Corned Beef Challenge)

Сендвічі з солоною яловичиною є улюбленим блюдом космонавтів НАСА. Принаймні, згідно з міфом, колись космонавт проніс із собою такий сендвіч на борт Джеміні-3 (Gemini 3).

Найкращим закладом, що подає таку страву в Канаді, є «Corned Beef House». У той час як заклад пропонує цілий ряд усіляких традиційних делікатесів, акція на спір полягає в поглинанні сендвіча з яловичої солониною вагою більше кілограма, що складається з м’яса, хліба і солоних огірків. Якщо вам вдасться розправитися з цим сендвічем за 1 годину, то він дістанеться вам безкоштовно.Однак, вам ніхто не дає гарантії того, що ваш шлунок не лопне.

5. Заклад «Big Texan Steak Ranch», Амарілло: Акція на спір «Великий Техаський Стейк» (Big Texan Steak Challenge)

Враховуючи той факт, наскільки американці віддані своїм стейкам, ресторани, що пропонують акції на спір, що включають в себе стейки, можна знайти у всіх куточках цієї країни. У Техасі все робиться з розмахом і можливо одна з найстаріших і найбільших акцій на спір проводиться в місті Амарілло, в закладі «Big Texan Steak Ranch in Amarillo». Ще з 1991 року люди, які подорожують по Шосе 66, зупиняються тут, щоб отримати безкоштовний обід. На даний момент правила акції починаються з вказівки ціни.

Акція коштує 72 долари і включає в себе коктейль з креветок, печену картоплю, салат, булочку з маслом і 2-кілограмовий стейк. Якщо вам вдасться з’їсти все це за годину, вам повернуть гроші. Враховуючи той факт, що акція проводиться вже майже чверть століття і заклад все ще процвітає, можна з упевненістю сказати, що клієнти майже завжди не справляються із завданням.

4. Заклад «Mallie’s Sports Bar & Grill», штат Міннесота: Акція на спір «Монструозний Гамбургер» (Monster Hamburger Challenge)

Подумайте про звичну любов американців до гамбургерів вагою в 115 грамів. Враховуючи цей факт, нескладно зрозуміти величезну популярність акцій на спір в ресторанах, де предметом суперечки є величезні гамбургери. Акція відноситься до розмірів таких гамбургерів і серед них чемпіоном за розміром є «Монструозний Гамбургер» вагою 4,5 кілограма із закладу «Mallie’s Sports Bar & Grill».

Щоб ви могли собі уявити його розмір, помножте звичайний гамбургер на сорок і з’їжте цей гамбургер за дві години. Будь-який відвідувач, якому вдасться з’їсти 4,5-кілограмовий гамбургер отримає назад його вартість – приблизно 40 доларів і ще бонус у розмірі 100 доларів, можливо на покупку мезиму, фесталу, чорного вугілля або панкреатину .

3. Піцерія «Schiappa’s», штат Іллінойс: Акція на спір «Піца Шіаппа» (Schiappa’s Pizza Challenge)

Шукаєте варіанти незабутнього і недорого побачення? Як щодо піци? Математика піци не така вже складна. Починайте з того факту, що діаметр звичайної піци становить приблизно 35 сантиметрів.

Акція на спір «Піца Шіаппа» на двох складається з піци діаметром в 74 сантиметри, що містить чотири топпінги. Діаметр цієї піци також можна виміряти, взявши дві масштабні лінійки розміром в 1 ярд і намалювати коло. В середньому, кожен з двох чоловік повинен з’їсти еквівалент цілої великої піци з чотирма топпінгами за півгодини, щоб страва стало безкоштовною. Складно навіть уявити, що станеться далі на побаченні після цього обіду.

2. Заклад «Вуду Пончик» (Voodoo Doughnut), Портленд (Portland): Акція на спір «Техаський Пончик» (Tex-Ass Doughnut Challenge)
Топ-10: Найбільш шокуючі акції на спір в ресторанах по всьому світу
Пончики є улюбленою їжею на сніданок або ж закускою на ніч. Вони стали ще більш привабливими завдяки акції на спір безкоштовний пончик від закладу «Вуду Пончик». Акція називається «Техаський Пончик». Ця страва являє собою традиційний глазурований пончик, але не простий, а гігантський – він у шість разів більший стандартного великого глазурованого пончика і більше схожий на торт. Якщо ви зможете з’їсти його за вісімдесят секунд, вам повернуть за нього гроші. У будь-якому випадку ваші гроші не пропадуть даремно, так як ви будете насолоджуватися цукровою комою наступні кілька годин.

1. Заклад «Spike’s Junkyard Dogs», Бостон: Акція на спір «Хот-Дог Спайка» (Spike’s Hot Dog Challenge)
Топ-10: Найбільш шокуючі акції на спір в ресторанах по всьому світу
Змагання з поїдання хот-догів на спір є настільки ж притаманними Америці як яблучні пироги, святкування 4-го липня, а також закусочні на кожному розі. Однак найбільш видатним змаганням цього плану стала акція на спір «Хот-Дог Спайка» із закладу «Spike’s Junkyard Dogs». Як говориться в старому прислів’ї: безкоштовний сир лише в мишоловці.

Акція закладу полягає в тому, що відвідувач повинен з’їсти шість величезних хот-догів, загорнутих у великі булочки. У той час як за даними ресторану дві третини клієнтів справляються із завданням, їх єдиною нагородою є ім’я на стіні слави.
Для того, щоб отримати їжу безкоштовно, клієнт повинен побити рекорд з поїдання хот-догів, який на даний момент знаходиться на позначці 15 хот-догів для чоловіків і 12 хот-догів для жінок.

Тільки подумати – всі ці хот-доги і всього лише одна фотографія живота …

/www.bugaga.ru/


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено