Підписуйтесь на оновлення у FB або VKУ Швеції опустили в Балтійське море гей-рекламу для іноземних субмарин

У Швеції опустили в Балтійське море гей-рекламу для іноземних субмарин

Активісти “Шведської спільноти миру та вирішення конфліктів” опустили у води Балтійського моря неоновий рекламний щит із зображеним на ньому геєм-моряком.

Про це повідомляє сайт організації.

Щит опустили у воду на сході від Стокгольма. Активісти називають його “системою підводного оборони”. Він обладнаний системою підводного зв’язку, яка передає повідомлення азбукою Морзе: “Заходьте сюди, якщо ви гей” (“This way if you are gay”).

За словами активістів, це повідомлення адресоване всім невідомим субмаринам, які приховано будуть заходити у Стокгольмський архіпелаг. Також воно поширюється і на шведських військових.

На щиті зображений “Співаючий моряк” — анімований силует напівоголеного чоловіка в матроській пілотці і з ореолом із сердечок.

На щиті написано російською та англійською мовами “Ласкаво просимо до Швеції”, яка “гомосексуальна з 1944 року” (рік легалізації одностатевих відносин у країні).

“Шведське суспільство миру та вирішення конфліктів” (SPAS) – найстаріша в світі організація, що займається врегулюванням проблемних ситуацій. Організація тричі нагороджена Нобелівською премією миру.

 

/www.eurointegration.com.ua/


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено