Підписуйтесь на оновлення у FB або VKМати близнюків провела тест на батьківство. Результат вразив не тільки її, але і все місто!

Мати близнюків провела тест на батьківство. Результат вразив не тільки її, але і все місто!

Ця історія вражає не тільки тим, що вона взагалі можлива, але ще й тим, що ми з вами не знаємо і 1% тих дивовижних випадків, які можуть стати нашою реальністю.

Жінка, яка поза шлюбом народила двох чудових близнюків, подала в суд на аліменти на їх утримання, так як людина, названа нею батьком дітей, відмовився добровільно визнати своє батьківство. Як часто буває в таких ситуаціях, суд призначив генетичну експертизу. Однак її результати заповнили всі таблоїди та обкладинки журналів.7_resultЗгідно з медичними дослідженнями, відповідач за позовом жінки, ім’я якої не розголошується, дійсно є батьком, але тільки одного з близнюків. Таке явище називають «суперфекундація» – тобто запліднення двох або більше яйцеклітин декількома партнерами в один період. Воно зустрічається лише 1 раз на 13 000 випадків.

Позивачка зізналася, що на тижні, коли у неї була інтимна близькість з батьком одного з близнюків, у неї так само був зв’язок з іншим чоловіком.

У підсумку суд присудив відповідачу платити аліменти тільки на одного з близнюків, який був визнаний його кровним сином.

Чого тільки не трапляється в цьому світі!

Поділіться цієї неймовірно історією зі своїми друзями, будь ласка

/vmirechudes.com/


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено