Підписуйтесь на оновлення у FB або VK8 прикольних речей, до створення яких більшість б не додумалися

8 прикольних речей, до створення яких більшість б не додумалися
Часом виникає бажання придбати якийсь аксесуар, який в принципі зовсім і не потрібен, але душа просить чогось незвичайного. Такі речі здатні підняти настрій не тільки тому, хто купив їх, але і всьому сімейству, та й гостям теж. Виглядають вони оригінально і смішно.

 

Музичний килимок для туалету

Музичний килимок для туалету
Музичний килимок для туалету

Не секрет, що туалет іноді перетворюється на хату-читальню. Зручно влаштувавшись на унітазі, можна і книгу погортати, і газету почитати. А можна і повчитися музики. Електронний килимок являє собою клавіатуру, натискаючи на яку вийде зіграти щось веселе. У комплекті йде навіть пісняр.

Машинка для стрижки

Машинка для стрижки
Машинка для стрижки

Машинка для стрижки може виглядати дійсно як машинка, тільки дитяча іграшкова. Вона створена для чоловіків, які не проти і самі себе постригти швидко і легко. Вона навіть видає звук, що нагадує про перукарню.

Балістична лава

Балістична лава
Балістична лава

Є щось страшне і хвилююче кров в тому, щоб всістися на лаву, зроблену з ящиків для снарядів. Дизайнери навіть зберегли оригінальну обробку, попереджувальні написи. Втім, замість вибухонебезпечних снарядів там тепер можна ховати повсякденні речі.

Лижні маски

Лижні маски
Лижні маски

Лижна маска може не тільки захистити обличчя від обвітрювання і обмороження, але й налякати навколишніх до смерті. Виготовляється вона зі спеціальної дихаючої лайкри. Оскільки в ній передбачені отвори тільки для очей, то через неї навіть можна пити. Прати можна в пральній машинці, витримує до ста прань, от тільки не можна викручувати.

Вхідний килимок

Вхідний килимок
Вхідний килимок

Старий фокус з грошима на землі. Ось і вхідний килимок відразу ж перевірить гостей на жадібність, адже на ньому лежить цілих 50 доларів, хоч і фальшивих.

Супер довга вилка / ложка

Супер довга вилка / ложка
Супер довга вилка / ложка

Вилка або ложка, ручки яких можна подовжити, можуть стати величезним сюрпризом для тих, хто любить під час обіду відволікатися на телевізор або балаканину. З їх тарілок можуть зникнути всі смаколики. А для деяких вона стане корисним інструментом, тепер ні в кого не треба просити передати щось з іншого кінця столу, все можна дістати самостійно. Та й в тарілку до сусіда по дорозі можна заглянути.

Ляскни її по попі

Ляскни її по попі
Ляскни її по попі


Мова зовсім не йде про красиву дівчину. По попі потрібно хлопнути оригінальну лампу, вона загориться або згасне тільки після такого своєрідного з нею загравання. Автор ідеї – британський дизайнер Джозеф Беглі. Він вирішив, що такий світильник виконує як мінімум дві функції. З одного боку, він знімає стрес, а з іншого, висвітлює кімнату. От тільки він розрахований лише на 50 ударів.

Рукавички господарські

Рукавички господарські
Рукавички господарські

Безумовно, жінкам доводиться думати про красу рук під час прибирання приміщень. Всі хімічні засоби жахливо позначаються на стані шкіри. Але ж красивою хочеться залишатися навіть під час чищення унітазу. Ось якийсь геніальний дизайнер і придумав гламурні господарські рукавички.

Закривавлена ​​подушка

Закривавлена ​​подушка
Закривавлена ​​подушка

Подушка припаде до смаку любителям жорстоких жартів. В першу чергу це стосується чоловіків, що мають занадто вразливих дружин. Якщо вранці підкласти в ліжко дружині подушку у вигляді відрубаної голови коня, то наслідки можуть бути непередбачуваними – від розлучення до кладовища. Якщо ж дружина виживе, потрібно бути готовим до дій у відповідь.

 

/www.novate.ru/


ЦІКАВА НОВИНА? РОЗКАЖИ ДРУЗЯМ!


Мітки: ,

Дещо нове ↓

загрузка...


Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар


zhinku.info © 2013 – 2018 Всі права застережено